به زود وب خوش آمدید

ویژگی های Outlook 2019

مدیر سایت مدیر سایت
۱۵ آبان ۱۳۹۹
۰
11216
ویژگی های Outlook 2019

ویژگی های Outlook 2019 : اوت لوک ۲۰۱۹ نزدیک به دو دهه است که نرم افزار اصلی ایمیل برای تجارت است و همچنین مورد علاقه بسیاری از کاربران خانگی است. در Outlook 2019 ، مایکروسافت چندین ویژگی جدید ارائه کرده است که کار با Outlook را حتی راحت تر و بدون دردسر می کند.

دکمه ها و ویژگی های آن بسته به نوع حساب های شما کاملاً متفاوت است. به عنوان مثال اگر از یک حساب ایمیل Microsoft Exchange برای محل کار خود استفاده می کنید ، به مجموعه ای از ویژگی ها دسترسی خواهید داشت که افراد دیگر هرگز نمی توانند ببینند ، مانند زمانبندی اتاق کنفرانس و سایر مکان های جلسات هنگام برنامه ریزی جلسه و ایجاد پاسخهای خارج از دفتر خودکار برای ایمیل و اگر حساب ایمیل POP دارید ، گزینه هایی مانند وضعیت پرچم های(flags) و دسته های رنگی دارید که می توانید به پیام ها و رویدادهای تقویم اختصاص دهید. افرادی که دارای حساب ایمیل IMAP هستند این موارد را دریافت نمی کنند. بنابراین اگر به نظر می رسد صفحه نمایش شما با آنچه در این مقاله نشان داده شده متفاوت است ، این دلیل آن است. دلیل دیگر این است که شما ممکن است از Office 365 استفاده کنید که مایکروسافت آن را بطور دوره ای بروزرسانی می کند ، بنابراین ممکن است از ویژگی های بیشتری برخوردار باشید یا در برخی از صفحه ها ظاهری متفاوت داشته باشید.

راه اندازی ساده تر حساب کاربری . ..

در طول سال ها ، مایکروسافت روند تنظیم حساب Outlook را به تدریج آسان تر کرده و تنظیمات مورد نیاز را با هر نسخه بیشتر و بیشتر شناسایی می کند. در این مرحله ، در Outlook 2019 ، این کاملاً بی خطر است. دیگر نیازی به دانستن جزئیات فنی مانند نام سرور نامه و شماره پورت نیست (مگر اینکه نوع خاصی از حساب را تنظیم کنید یا به یک سرور Exchange متصل شوید). در بیشتر موارد ، شما فقط آدرس ایمیل و رمز عبور خود را به Outlook می گویید و بقیه موارد را انجام می دهد.

ویژگی Focused Inbox پوشه صندوق ورودی شما را به دو قسمت یا تب در بالای قسمت لیست پیام ها تقسیم می کند: Focused و Other. اوت لوک هوشمندانه تصمیم می گیرد که میل های از اهمیت بیشتری برخوردارند در قسمت Focouse قرار می گیرند. هنگامی که گزینه Other را انتخاب می کنید ، پیام هایی را می بینید که از نظر Outlook از اهمیت کمتری برخوردار است. این گزینه می تواند از پیام های درهم و برهم و یا هرزنامه که به inbox شما می رود،کمک کند. این یک ویژگی Outlook 2019 است که به طور گسترده ای به عنوان بهبودی برای Office 2019 معرفی شد ، اما بیشتر افراد از آن متنفر هستند.

براب فعال سازی آن می بایست وارد قسمت View → Focused Inbox شوید.

اگر Focused Inbox ز را در قسمت View نمی بینید ، Focused Inbox ممکن است برای شما در دسترس نباشد. این به نسخه Outlook ، نوع سرور نامه و سایر عوامل بستگی دارد. در مقالات مایکروسافت آمده است که Focused Inbox به حساب ایمیل Microsoft Exchange یا Office 365 نیاز دارد. با این حال ، حتی اگر در یک سرور Exchange هستید ، اگر میدر شبکه شما این ویژگی را غیرفعال کرده باشد ، نمی توانید آن را ببینید.

وقتی پیام گیرندگان  را مشاهده می کنند ، نام ذکر شده را برجسته (highlighted) می بینند. نام یک hyperlink است که با کلیک بر روی آن ، یک بخش اطلاعاتی درباره آن شخص (از لیست مخاطب گیرنده) باز می شود. (همه گیرندگان چنین چیزی را نمی بینند – فقط کسانی که از نسخه Outlook استفاده می کنند که از این ویژگی پشتیبانی می کند.)

 

ویژگی های Outlook 2019

پیام های خود را بشنوید از ویژگی های Outlook 2019

تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید پشت  میز روی صندلی خود بنشنید و یک دستیار پیام های دریافتی را برای شما بخواند؟ یکی از  Read Aloud در Outlook 2019 استفاده  کنید ، این می تواند یک واقعیت باشد.

اگر دکمه Read Aloud در تب Home ظاهر شود ، ویژگی Outlook 2019 فعال است. اگر آنجا نیست ، Files→ Options  → Ease of access را انتخاب کنید. در قسمت عنوان “Application Display Options کادر Show Read Aloud” را علامت گذاری کرده و بر روی “OK” کلیک کنید.

ویژگی های Outlook 2019

 

برای استفاده از ویژگی Read Aloud ، پیامی را انتخاب کرده و سپس روی صفحه اصلی → Read Aloud کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که صدای سیستم شما قطع نباشد.

علامت گذاری خودکار به عنوان خوانده شده برای پیام های حذف شده

احتمالاً قبل از حذف هر پیامی آن را نمی خوانید. اگر به وضوح یک میل تبلیغاتی یا اسپم است که وقت خواندن آن را ندارید ، ممکن است فقط آن را انتخاب کنید و کلید Delete را فشار دهید. مشکلی که در این زمینه وجود داشته این بوده است که به Outlook فرصت نمی دهد تا ایمیل را به عنوان خوانده شده ثبت کند و در نهایت با یک پیام پیام خوانده نشده در پوشه موارد حذف شده خود مواجه می شوید.

این ویژگی در Outlook 2019 است ، می توانید انتخاب کنید همه پیام ها با حذف شدن بلافاصله read شوند. برای تنظیم این ویژگی ، File → Options → Mail را انتخاب کنید. کمی پایین تر قسمت “Mark Messages As Read When Deleted” حرا انتخاب نمائید.

انعطاف پذیری بیشتر برای Reminders Outlook

Outlook که پنجره Reminders خود را در بالای برنامه های دیگری که ممکن است باشد در پیش زمینه (foreground) اجرا نمی کندو تطبیق نمی دهد. با این وجود می توانید این رفتار را در Outlook 2019 تغییر دهید تا مطمئن شوید هرگز یادآوریی (Reminder) را از دست نمی دهید. File → Options → Advanced را انتخاب کنید. سپس در بخش Reminders ، کادر “Show Reminders On Top of Other Windows” را انتخاب کنید.

برنامه ریزی در چندین Time Zones

هنگامی که می خواهید جلسه ای را با افراد در مناطق زمانی مختلف برنامه ریزی کنید ، تلاش برای تعیین تغییرات برای شما گیج کننده است. برای افزودن منطقه زمانی دوم یا سوم به ماژول تقویم خود ، File → Options → Calendar را انتخاب کنید. در بخش مناطق زمانی ، نمایش منطقه زمانی دوم را انتخاب کنید (و در صورت نیاز ، منطقه زمانی سوم را نیز نشان دهید). برای هر منطقه زمانی در جعبه Label یک برچسب وارد کنید. اگر بخواهید آنها را بعنوان دفاتر شعبه یا مشتری خاص بجای نام واقعی منطقه زمانی نامگذاری کنید ، این قابلیت برای برچسب گذاری مناطق مفید خواهد بود.

ویژگی های Outlook 2019

پس از تهیه هاست ایمیل میتوانید ایمیل های خود را در outlook  تنظیم نمائید.

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *