به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه wedding

مدیر سایت مدیر سایت
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
۰
6177
ثبت دامنه wedding

ثبت دامنه wedding : دامنه wedding. یک دامنه عمومی سطح بالا (gTLD) که در حال حاضر مدیریت و کنترل این دامنه بر عهده Minds + Machines می باشد.این دامنه در طی چند سال اخیر توسط ICANN معرفی و ثبت گردید و عموماً فعالان در حوزه مجالس عروسی و یا خدمات وابسته به آن ، از این دامنه استفاده می‌کنند.همه افراد و همه گروه ها آزاد می‌باشد و هیچ محدودیتی برای ثبت دامنه wedding وجود ندارد.
wedding. فرصت جدیدی برای کسانی است که در کار عروسی هستند و می توانند با عروس و دامادهای سراسر دنیا ارتباط برقرار کنند. مناسب برای برنامه ریزان عروسی ، پذیرایی ، دی جی ، مکان های برگزاری مراسم و موارد دیگر. wedding می تواند تخصص کسب و کار شما را در صحنه عروسی مشخص کند.

 

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

برنامه ریزان عروسی می توانند وب سایتی ایجاد کنند که صنعت و تخصص آنها را با استفاده از wedding. به جای یک دامنه عمومی تعریف کند.
عکاسان عروسی ، شیرینی پزی ها و دکوراتورها و گل فروشی ها همه می توانند از دامنه wedding. برای قرار دادن در نمونه کارهای آنلاین استفاده کنند که می توانند به مشتریان احتمالی نشان دهند.

قوانین ثبت دامنه wedding. :

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *