به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه top

مدیر سایت مدیر سایت
۲۰ آبان ۱۳۹۹
۰
11306
ثبت دامنه top

ثبت دامنه top : این دامنه یکی از معروفترین پسوندها در سطح بالا (gTLD) می باشد . در تاریخ ۱۱ آوریل سال ۲۰۱۲ این برنامه به صورت آنلاین ثبت شد و بعد از آن نیز به صورت رسمی در لیست عمومی ICANN قرار گرفت. در تاریخ ۲۰ مارس سال ۲۰۱۳ ارزیابی‌های اولیه از این دامنه صورت گرفت و در ۲۰ مارس سال ۲۰۱۴ میلادی نیز امکان ثبت آن به صورت رسمی توسط ICANN فراهم شد.

از نگاه اول ، دامنه TOP. به کاربران اینترنت می گوید شما مقصد برتر اینترنت هستید.TOP. دومین ثبت شده gTLD تاکنون است که توسط شرکتهای کوچک و بزرگ با اشتیاق پذیرفته می شوند و خود را به عنوان یک مارک برتر در صنعت خود معرفی می کنند از جمله آمازون ، اپل ، شانل ، گوگل ، لگو ، یاهو و موارد دیگر ، که همه دارای مارک های ثبت شده در TOP. اصطلاح “top” به راحتی شناخته می شود و آن را به گزینه ای طبیعی برای حضور آنلاین مشاغل در تلاش برای بهترین ها تبدیل می کند و تا رسیدن به اوج متوقف نمی شود! دامنه TOP. همه کاره و جلب توجه می کند و به برند شخصی و حرفه ای شما کمک جدی می کند.

 

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب اقدام بفرمایید.

 

ثبت دامنه top

 

معرفی بیشتر دامنه top

 

دامنه TOP. کوتاه ، حرفه ای و به یاد ماندنی است که به شما کمک می کند رتبه موتور جستجوی خود را با کلمات کلیدی مستقیم در URL بهبود بخشید. آینده اینترنت نام دامنه های جدید و دقیقی است که به مشتریان طعم نام تجاری شما را قبل از اینکه حتی از وب سایت شما بازدید کنند ، می بخشد. خود را به عنوان یک رهبر صنعت معرفی کنید ، بازاریابی آنلاین خود را ارتقا دهید و نام تجاری خود را از رقابت با دامنه TOP. متمایز کنید ، زیرا نام های برتر اغلب به خاطر می آورند و از آنها صحبت می شود.

top. نامی است به یادماندنی است و ارتباط مثبتی دارد. این یک انتخاب طبیعی برای یک پروژه آنلاین یا یک محصول است که برای بهترین تلاش می کند و تا رسیدن به اوج متوقف نمی شود.

قوانین ثبت دامنه top

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *