به زود وب خوش آمدید

دامنه ویژه یا Premium Domain چیست؟

مدیر سایت مدیر سایت
۶ مرداد ۱۳۹۹
۰
6220
دامنه ویژه یا Premium Domain چیست؟
دامنه ویژه یا Premium Domain چیست؟ : گاها پیش می آید برای کسب و کار جدیدی که راه انداخنه اید نیاز به ثبت دامنه و معرفی شرکت خود را دارید،حال نامی را جهت ثبت انتخاب می نمایید، اما بسیاری از دامنه های مورد نظر ممکن است قبلا از این ثبت یا به عبارت دیگر register شده است. برای حل این مشکل دو راه حل وجود دارد:

۱-ارایه صدها ثبت دامنه جدید و یا نزدیک به نامی که انتخاب کرده اید که در بخش ثبت دامنه در اختیار شما قرار داده شده است و دارای قیمت ثابت و عمومی است و می توانید به راحتی نام دامنه مورد نظر را انتخاب و آن را خریداری کنید.
۲-ارائه دامنه های premium ، که به شما امکان می دهد همان دامنه مورد نظرتان را با قیمت بالاتری خریداری و تهیه کنید که در ادامه به توضیح دو روش خرید دامنه پریمیوم می پردازیم:

Aftermarket Premium

در حقیقت aftermarket premium به شرکتهای گفته می شود که نقش واسطه خرید دامنه های premium یا همان از قبل ثبت شده را از مالک فعلی دارند.اینگونه دامنه ها بسیار ارزشمند و دارای هزینه زیادی می باشند،لذا می بایست جهت خرید به شرکتهای مراجعه بفرمایید که کاملا به آنها اعتماد دارید و خرید را به آنها می سپارید.

Registry Premium

در این نوع دامنه پریمیوم ،به طور مستقیم توسط رجیستری با قیمت بالاتری عرضه می شود. این گونه دامنه ها در اختیار شرکت یا فرد خاصی نیستند و شرکتهای خدمات ثبت دامنه م توانند دامنه را مستقیما برای کاربر از رجیستری خریداری کنند.
انواع Registry Premium :
۱. Standard Renew & Transfer : قیمت ثبت دامنه premium است اما تمدید و انتقال آن با قیمت معمولی و پایه همان پسوند دامنه (TLD) انجام می شود.
۲. Premium Renew & Transfer : قیمت ثبت ، تمدید و انتقال premium است.
۳. Variable Renew & Transfer : قیمت ثبت دامنه پرمیوم است اما هزینه تمدید و انتقال ممکن است premium و متغیر باشد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *