به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه studio

مدیر سایت مدیر سایت
۲۶ شهریور ۱۳۹۹
۰
7050
ثبت دامنه studio

ثبت دامنه studio : دامنه studio . یک دامنه سطح بالا (TLD) که مدیریت و کنترل این دامنه در حال حاضر بر عهده Donuts است.همان‌طور که از نام آن مشخص است مناسب استودیو ، آتلیه یا کارگاه هنری می‌باشد.
استودیو در حرفه‌های زیادی کاربرد دارد.خواه استودیوی طراحی ، استودیوی تناسب اندام و یا خدمات سالن زیبایی داشته باشید ، STUDIO همان چیزی است که منتظر آن بوده اید. دامنه STUDIO. با داشتن امکانات بی پایان می تواند با داشتن یک URL سرگرم کننده و به یاد ماندنی به شما یا تجارتتان برتری دهد.
فضاهای کاری مانند استودیوها یا سالن های طراحی یا تناسب اندام می توانند تصویری با کیفیت و منحصر به فرد منتقل شده توسط دامنه .STUDIO ایجاد کنند.
مجتمع های آپارتمانی یا فضاهای استودیویی می توانند با استفاده از یک کلمه کلیدی اصلی در URL وب سایت خود با مستاجران و افرادی که در نظر دارند اینگونه واحدها را اجاره کنند، به راحتی ارتباط برقرار کنند.

 

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

از استودیوها برای ضبط موسیقی گرفته تا مجسمه سازی و عکاسی تا بازیگری می توان از دامنه با پسوند studio استفاده کرد. این شما هستید که باید نام دامنه های .studio را برای همه فعالیت های خود ثبت کنید – قبل از اینکه آنها استفاده شوند.
استودیوها مترادف با خلاقیت هستند. اگر شما یک نقاش ، عکاس ، مهندس ضبط ، فیلمساز ، انیماتور یا هنرمند دیگری هستید ، هیچ راهی بهتر از تقویت ثبت وضعیت خود به عنوان یک خالق ابتکاری وجود ندارد.

قوانین ثبت دامنه studio. :

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *