به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه shop

مدیر سایت مدیر سایت
۱۴ آبان ۱۳۹۹
۰
9749
ثبت دامنه shop

ثبت دامنه shop : این دامنه یکی از معروفترین پسوندها در سطح بالا (gTLD) می باشد که مدیریت و کنترل این دامنه بر عهده GMO Registry است. در سال ۲۰۱۲ شرکت‌های بزرگی چون گوگل و آمازون به همراه هفت شرکت بزرگ دیگر ایده ثبت این دامنه را به ICANN ارائه داده و در نهایت در سال ۲۰۱۶ آن را ICANN به عنوان یک دامنه ویژه معرفی کرد و از همان سال بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی و سایت‌هایی که در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنند از این پسوند دامنه استقبال کردند.

چه یک شرکت بزرگ باشید و چه یک تیم واحد ، یک نام دامنه shop. باعث می شود مشتریان در همه جا بتوانند فوراً بدانند که شما برای کار باز هستید.دامنه shop. از طریق فرصت های کلیدی منحصر به فرد به فروشگاه شما یک آدرس بصری می دهد که به تبلیغ و یافتن نام تجاری و محصولات شما کمک می کند.

هنگام ایجاد یک سایت تجارت الکترونیکی ، می خواهید بهترین دامنه را برای ارتباط با نام تجاری خود انتخاب کنید و دامنه  shop. به همه اطلاع می دهد که شما در تجارت هستید. shop. برای فروشگاه ها که بدنبال افزایش حضور آنلاین خود هستند نیز ایده آل است و می تواند برای وبلاگ ها و سایر نشریات خرید  آنلاین اختصاص داده شده به سرگرمی نیز استفاده شود. با استفاده از  shop. ، می توانید محصولات و تجارت خود را برجسته کنید تا از جمعیت متمایز شوید.

خرید آنلاین یک صنعت چند میلیارد دلاری در سال است که هم به شرکت های بزرگ و هم به افراد کوچک اجازه می دهد کالاها را به بازار بین المللی و رو به رشد وارد کنند. حتی اگر یک کسب و کار مستقیماً به فروش آنلاین نرسد ، دامنه  SHOP. فضای ایده آل برای تنظیم حضور آنلاین برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مانند اطلاعات تماس و دستورالعمل ها را فراهم می کند. چه از طریق فروش آنلاین و چه به صورت آفلاین ، فضای نام دامنه  SHOP. به خرده فروشان در انواع مختلف کمک می کند تا به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند.

 

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

 

ثبت دامنه shop

 

دامنه  SHOP. برای فروشندگان آنلاین که آماده تبدیل سرگرمی خود به یک تجارت آنلاین هستند مناسب است. این یک روش عالی برای بازدیدکنندگان است که می توانند از وب سایت شما انتظار داشته باشند در حالی که هنوز آزادی خلاقیت زیادی را برای شما به همراه دارند. تصمیم  استفاده از yourbrand.shop یا تمرکز بر کالاهایی که می فروشید (مانند vintagegoods.shop یا handmaderugs.shop) هستید ، می توانید مطمئن باشید که دامنه شما در میان جمع آنلاین برجسته خواهد بود.

ثبت دامنه سفارشی برای وب سایت خود اولین قدم برای ایجاد یک مارک قابل شناسایی بصورت آنلاین است و وقتی صحبت از تجارت الکترونیکی می شود ، هیچ دامنه ای بهتری برای انتخاب وجود ندارد ،SHOP. همین امروز جستجوی دامنه خود را شروع کنید و کالاهای آنلاین خود را به عنوان سکویی که شایسته آنهاست ارائه دهید.

قوانین ثبت دامنه shop. :

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *