به زود وب خوش آمدید

هاست پایتون چیست؟

مدیر سایت مدیر سایت
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
۰
9327
هاست پایتون چیست؟

شاید درباره هاست پایتون شنیده باشید و بدانید که این زبان محبوب ترین زبان برنامه نویسی امروز است. همه از آن استفاده می کنند، از توسعه دهندگان وب گرفته تا حتی افراد عادی. ما در حال صحبت با افراد، مشاغل کوچک، حتی دانشجویان هستیم که آن را یاد می گیرند.

در این نوع میزبانی بیشتر از زبان های برنامه نویسی Python و همچنین فریم ورکهایی مانند Django و Flask  پشتیبانی میگردد.

لازم به ذکر است هاست پایتون در شرکت زود وب از سیستم عامل CloudLinux و کنترل پنل سی پنل و وب سرور قدرتمند LiteSpeed استفاده میگردد.

جهت خرید و استفاده از سرویس هاست پایتون همین حالا اقدام نمائید.

آیا پایتون هم می تواند برای شما مفید باشد؟

اگر شما علاقه مند به انجام خودکار کارهای تکراری و وقت گیر هستید، تصمیم گیری مبتنی بر داده را برای جلب نظر رقبای خود انجام می دهید یا به سادگی یک مهارت بسیار پردرآمد را یاد می گیرید (یک توسعه دهنده پایتون می تواند یک حقوق شش رقمی کسب کند) – پس بله همه این موارد با پایتون امکان پذیر است.

 

هرکسی می تواند در زندگی روزمره خود از برنامه نویسی زبان استفاده کند؟

هاست پایتون چیست – یک نمای کلی

برنامه نویس هلندی گیدو ون روسوم، زبان برنامه نویسی Python را در سال ۱۹۹۱ ایجاد کرد و نام آن را به خاطر کمدی مورد علاقه خود Monty Python’s Flying Circus گذاشت.Van Rossum تصمیم گرفت به صورت متن باز باشد. این بدان معنی است که هر کسی می تواند آزادانه به دلخواه خود به کد اضافه کند که به توسعه برنامه در بین همتایان و گسترش فرهنگ لغت پایتون کمک می کند.

پایتون امروزه یکی از زبانهای hype است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. طبق تحقیقات Statista ، پایتون محبوب ترین زبان برنامه نویسی برای چندین سال بوده است. چرا می پرسی؟ خوب ، تا آنجا که زبانهای برنامه نویسی پیش می روند، پایتون یک زبان اصلی برای همه معاملات یا زبان “عمومی” است.

چرا پایتون اینقدر محبوب است؟

هاست پایتون (Python)

پایتون فقط برای شرکت های بزرگ نیست. بیایید نگاه عمیق تری داشته باشیم به اینکه چرا مردم عادی پایتون را بالاتر از هر زبان برنامه نویسی دیگری انتخاب می کنند.

 

مناسب مبتدیان است: پایتون به عنوان یکی از آسانترین زبانها برای یادگیری و خواندن شناخته شده است. ون روسوم می خواست پایتون به اندازه انگلیسی ساده قابل درک باشد. علاوه بر این، پایتون یک نحو ساده تری دارد که برای دریافت نتایج قابل مقایسه به تعداد زیادی کد مانند C یا Java نیاز ندارد.

به عنوان مثال ، این دو کد را با هم مقایسه کنید که هر دو “Hello, world” را نمایش می دهد.اما پیچیدگی یک متن ساده را در برنامه جاوا مشاهده کنید.

Python:

print('Hello, world!')

Java:

class HelloWorld {
  public static void main(String[] args) {
    System.out.println("Hello, World!"); 
  }
}

تعداد زیادی کتابخانه پایتون وجود دارد: هر کاری که می خواهید انجام شود، این احتمال وجود دارد که کسی قبلاً کدی را برای این کار نوشته باشد یا به شما کمک کند که این کار را انجام دهید. کتابخانه های پایتون، بیت های کدی بسیار مفیدی را ارائه می دهند که نیازی به نوشتن عملکردهای مشترک از ابتدا نباشد. درست مثل رفتن به یک کتابخانه فیزیکی، بیش از ۱۳۷۰۰۰ کتابخانه پایتون برای کار با امروز وجود دارد.

به طور خلاصه ، یادگیری پایتون آسان است ، استفاده از آن ساده است و خواندن آن واضح است و تقریباً برای هر چیزی می توانید از آن استفاده کنید.

انعطاف پذیری و سادگی پایتون از انواع مارک ها و خدمات مشترک الهام گرفته است. هر دو دانشگاهی آن را به عنوان زبان مورد علاقه خود برای جمع آوری داده ها ترجیح می دهند و شرکت های بزرگی مانند Google ، Dropbox و Instagram همه به پایتون اعتماد می کنند.

پایتون قابلیت‌های زیادی را برای توسعه وب فراهم می‌کند که از این جمله :

 • چارچوب‌هایی مانند «جنگو» (Django)، «پیرامید» (Pyramid) و «چری‌پای» (CherryPy)
 • سیستم‌های مدیریت محتوای پیشرفته مانند «پلون» (Plone) و «جنگو سی‌ام‌اس» (django CMS)
 • «میکرو چارچوب‌ها» (Micro-frameworks) مانند «فلسک» (Flask) و «باتل» (Bottle)
 • کتابخانه‌های استاندارد پایتون از پروتکل‌های اینترنتی: HTML & XML ، JSON ،پشتیبانی از FTP، IMAP و دیگر پروتکل‌های اینترنتی ، «رابط سوکت» (Socket Interface) با استفاده آسان و …

چگونه پایتون می تواند به اداره بهتر کار شما کمک کند

مردم از پایتون برای ارتقا شیوه های کاری خود استفاده می کنند. چگونه می توان از هاست پایتون استفاده کرد تا کار کمتر احساس کار کند و نسبت به رقبای خود برتری کسب کند؟ باز هم ، بیایید نگاهی به چند نمونه از زندگی واقعی بیندازیم.

تجزیه و تحلیل داده

به لطف اینترنت و به طور فزاینده ای ، اینترنت اشیا – می توانیم به جریانهای نامحدودی از داده ها دسترسی پیدا کنیم. چگونه این داده ها را برای خود مفید کنیم؟

تجزیه و تحلیل به ما کمک می کند تا بفهمیم چه روندی را دارد، مشتری های ما در مورد چه چیزی صحبت می کنند و اگر الگوهای رفتاری آنها باشد.

قرار دادن برخی از آمار با کیفیت در پشت تصمیمات استراتژیک خود، یک مزیت رقابتی برای مشاغل کوچک فراهم می کند.

شما می توانید آنچه در صنعت یا محلی شما ترند است را در رسانه های اجتماعی پیدا کنید. هر داده ای که به آن برخورد کردید ، می توانید آن را برای الگوها تحلیل کنید. توییتر مکانی عالی برای جمع آوری داده ها است ، داده های زیادی برای کسب احساسات در مورد انواع موضوعات وجود دارد.

فراگیری ماشین

اکثر مردم تصور می کنند که یادگیری ماشینی نوعی هنر عرفانی است ، بسیار فراتر از توان آنهاست. در واقع، هرکسی می تواند با استفاده از کتابخانه های پایتون که از deep code قبلاً مراقبت شده است ، از آن استفاده کند. در اینجا چند نمونه آورده شده است.

 

تجزیه و تحلیل و پیش بینی سری زمانی – با استفاده از این روش ، شرکت ها می توانند الگوهای داده و بسیاری از پدیده های دیگر را برای تصمیم گیری بهتر در زمینه تجارت پیش بینی کنند. با استفاده از این مدل ها می توانید هزینه ها را تخمین بزنید و میزان فروش و سود را پیش بینی کنید. پایداری تجارت به صحت چنین پیش بینی هایی بستگی دارد.

 

به عنوان مثال، خرده فروشان می توانند از آن برای پیش بینی میزان فروش روزانه اطمینان حاصل کنند که موجودی کافی دارند. بازرگانان مالی از آن برای پیش بینی قیمت سهام برای تصمیم گیری بهتر در مورد سرمایه گذاری استفاده می کنند و کارگران کشاورزی از آن برای پیش بینی وضعیت هوا جهت هدایت تصمیمات کاشت و برداشت استفاده می کنند.

 

روندها و الگوها را شناسایی کنید – اگر مشاغل کوچکی اداره می کنید، اگر کتاب فروشی دارید و معاملات فروش، حجم و غیره رکورددار هستید. با کمی ترفند درمورد Python ، می توانید یک رکورد برای ترسیم الگوی خرید مشتریان خود ایجاد کنید.

 

کارایی محرک – با یادگیری ماشین، مشاغل کوچک می توانند کارآمدتر شوند که در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه می شود و به رشد آنها کمک می کند. همچنین می تواند برخی از کارها را کاهش دهد به عنوان مثال: با استفاده از فناوری یادگیری ماشین، می توانید محصولات اضافی را به مشتریانی که در وب سایت شما مرور می کنند بر اساس آنچه در سبد آنها است، پیشنهاد دهید و باعث افزایش فروش شوید.

 

با استفاده از هاست پایتون، می توانید تجزیه و تحلیل معنی داری را برای شناسایی بازاریابی ، کشف فرصت های رشد ، ایجاد مدل های حفظ و شناسایی دقیق بخش های کاربر انجام دهید. برای غوطه وری عمیق در نحوه عملکرد ، پیوند بالا را دنبال کنید.

معایب استفاده از پایتون

در مقابل شاید بتوان گفت نقطه ضعف پایتون نسبت به سایر زبان‌های پرکاربرد برنامه نویسی، سرعت کندتر آن است که همین امر ممکن است باعث ترس و نگرانی برنامه نویسان شود که اگر به آن واقع بینانه نگاه کنیم پایتون برای بیش از نود درصد مواقعی که استفاده می‌شود به اندازه لازم سریع است.
ضعف در پردازش موبایل،خطاهای زمان اجرا (Runtime Errors)،لایه‌های دسترسی پایگاه داده توسعه نیافته،دشواری در استفاده از دیگر زبان‌ها

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *