به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه pro

مدیر سایت مدیر سایت
۲۴ آبان ۱۳۹۹
۰
10914
ثبت دامنه pro

ثبت دامنه pro : این دامنه یکی از معروفترین پسوندها در سطح بالا (gTLD) می باشد.کلمه‌ی PRO مخفف «Professional» به معنی حرفه‌ای است.در اکتبر ۲۰۰۰ ، جیسون دراموند ایده ای برای نام دامنه سطح بالا (TLD) ارائه داد و RegistryPro را تاسیس کرد تا به طور مشترک با Register.com برای .pro پیشنهاد کند. در می ۲۰۰۲ ، RegistryPro قرارداد خود را با ICANN ، سازمانی که نام های دامنه جهانی را اداره می کند ، امضا کرد. تحت آن رجیستری را برای دامنه جدید سطح بالا (TLD) .pro اداره می کند.

از نگاه اول ، دامنه PRO. بیانیه ای قدرتمند می دهد. اصطلاح “pro” به کاربران اینترنت می گوید که شما در زمینه خود حرفه ای هستید. دامنه PRO. توسط صنایع و مارک های مختلف با اشتیاق پذیرفته شده است! دامنه های PRO. به برند شما به عنوان یک رهبر در خط کار خود فورا شناخته می شوند. دامنه PRO. به عنوان یک اپلیکیشن برای بازاریابی و تبلیغات برای مارک هایی عمل می کند که می خواهند خود را در یک بازار اشباع بصورت آنلاین متمایز کنند.

 

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

 

ثبت دامنه pro

 

نام دامنه PRO. کوتاه ، حرفه ای و به یاد ماندنی است ، به شما کمک می کند رتبه موتور جستجو خود را با کلمات کلیدی مستقیم در URL بهبود بخشید. آینده اینترنت نام دامنه های جدید و دقیقی است که به مشتریان طعم نام تجاری شما را قبل از اینکه حتی از وب سایت شما بازدید کنند ، می بخشد. قالب تجاری متداول را بشکنید و خود را به عنوان یک پذیرنده اولیه معرفی کنید ، بازاریابی آنلاین خود را تقویت کنید و نام تجاری خود را از رقابت با دامنه PRO. ، فضای نام اختصاص داده شده به حرفه ای ها ، متمایز کنید!

ایجاد اعتماد در دنیای تجارت دشوار است. دامنه pro. اعتبار و اطمینان بیشتری به کسب و کار شما می بخشد زیرا فقط ثبت نام کنندگان که از نظر مجوز خود دارای شرایط خوبی هستند مجاز به ثبت دامنه pro. هستند.

شرایط ثبت دامنه pro. : 

 • به شما از طریق رجیستری ایمیل ارسال می شود و در آن اطلاعات واجد شرایط بودن حرفه ای خود را درخواست می کنید. دامنه تا زمان ارسال اطلاعات حرفه ای خود ثبت نخواهد شد. شما باید این مرحله را طی ۴۴ روز انجام دهید ، در غیر این صورت خطر از دست دادن دامنه خود را دارید.
 • همه افراد حرفه ای دارای مجوز و دارای اعتبار و نهادهای حرفه ای که خود را تأیید می کنند که شرایط لازم را دارند ، می توانند دامنه های .pro را ثبت کنند.برای تعیین اینکه آیا کسب و کار شما واجد شرایط است ، ایده کلی به شرح زیر است.
 • تا زمانی که سازمان خدمات مرتبط با شناسه ثبت نام خود را ارائه دهد و کلیه شرایط واجد شرایط بودن در توافق نامه ثبت دامنه را ذکر کند ، سازمان مجاز به ثبت دامنه pro. سطح دوم است. به عنوان مثال ، در پروانه کسب مشتری مشخص شده است که آنها کفشهای خرده فروشی را اگر از دامنه p.ro برای فروش کفش استفاده کنند ، واجد شرایط خواهند بود.
 • همه متقاضیان برای واجد شرایط بودن در دامنه .pro ، باید اطلاعات شخصی و حرفه ای خود را ارسال کنند ، از جمله:
  Name
  Date of Birth, or Date of Registration
  Profession
  Jurisdictional Country
  Licensing Authority
  License Number
  Link to Licensing Authority’s Website

 

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *