به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه online

مدیر سایت مدیر سایت
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
۰
7660
ثبت دامنه online

ثبت دامنه online : دامنه online. یک دامنه عمومی سطح بالا (gTLD) که در سال ۲۰۱۳ سه شرکت بزرگ قصد راه اندازی این دامنه را داشتند که این برنامه با شکست رو‌به‌رو شد. بعد از گذشت زمانی شرکت‌های دیگری نیز تصمیم گرفتند وظیفه ثبت این دامنه را بر عهده بگیرند. این رقابت تا جایی پیش رفت که دامنه online در حال حاضر جزء یکی از بهترین دامنه‌های دنیا به شمار می‌آید.
این پسوند دامنه محبوبیت نسبی خوبی برخوردار بوده و در حال حاضر علاقه‌مندان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.در حال حاضر یک انتخاب ایده‌آل برای عملی کردن ایده های خلاقانه می‌باشد،دامنه online (آنلاین) به مشتریان این را به مخاطب نشان می‌دهد که شما آماده ارائه خدمات آنلاین هستید.

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

کاربرد دیگری که این دامنه  دارد این است که امکان بازاریابی دیجیتال را به خوبی برای شما آسان می‌کند. وب سایت‌هایی که از دامنه online استفاده می‌کنند معمولا سریعتر می‌توانند اقدام به بازاریابی کنند.
در حال حاضر بسیاری از مشاغل ، شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و حتی توسعه دهندگان برای وب سایت‌های شخصی خود از این دامنه استفاده می‌کنند.ایجاد یک رزومه تاثیرگذار، راه اندازی وب سایت برای مدارس، دانشگاه‌ها و آژانس ها همین موضوع می‌تواند دلیلی مناسب برای استفاده شما از این دامنه باشد.

قوانین ثبت دامنه  online. : 

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *