به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه country

مدیر سایت مدیر سایت
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
۰
6524
ثبت دامنه country

ثبت دامنه country : دامنه country. یک دامنه سطح بالا کد کشور (ccTLD) می باشد.کنترل و مدیریت این دامنه بر عهده شرکت Minds + Machines بوده و قوانین ثبت آن را این شرکت تدوین کرده است .تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی امکان ثبت و استفاده از این دامنه را نیز دارند.
منتظر دامنه ای هستید که عشق شما به کشورتان یا عشق شما به موسیقی کشورتان را نشان دهد؟-انتظار شما تمام شد چرا که country. اینجاست! خواه موسیقی کانتری را دوست داشته باشید یا کشوری که اهل آن هستید ،دامنه country به شما امکان می دهد غرور کشور خود را به رخ بکشید!
با دامنه country به سایر هنرمندان ، وبلاگ نویسان ، طرفداران و به موسیقی دیگر کشورها بپیوندید.از آنجا که این یک دامنه جدید است ، گزینه های زیادی برای یافتن یک دامنه منحصر به فرد برای شما وجود دارد.

 

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

ثبت دامنه country
ثبت دامنه country

اکنون می توانید با ثبت نام دامنه و پسوند دامنه به یاد ماندنی وب سایت خود را از بقیه جدا کنید. پس برای چی منتظری؟ دامنه خود را امروز ثبت کنید و افتخارCOUNTRY. خود را نشان دهید!

قوانین ثبت دامنه country. :

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *