به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه company

مدیر سایت مدیر سایت
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
۰
7203
ثبت دامنه company

ثبت دامنه company : دامنه company. یک دامنه است که بصورت عام مورد استفاده قرار می گیرند و ویژه یک کشور یا منطقه خاص جغرافیایی نمی باشند و در سطح (gTLD) می باشد. در تاریخ ۱۷ دسامبر سال ۲۰۱۳ به صورت رسمی در اختیار عموم مردم قرار گرفت تا اقدام به ثبت آن کنند.
بازدید کنندگانی که وارد سایت شما می‌شوند در ابتدا فکر می کنند که شما یک شرکت هستید که در زمینه‌ای خاص فعالیت دارید، اما امروزه این دامنه توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه هر شخصی که یک کسب و کار و یا یک شرکت دارد که قصد دارد نام شرکت خود را برای وب سایت خود انتخاب کند، می‌تواند اقدام به ثبت دامنه company کند.
دامنه company. یک دامنه کوتاه، حرفه‌ای و به یادماندنی است. آینده اینترنت در اختیار کسب و کارهایی است که بتوانند نام‌هایی دقیق و کوتاه‌ را برای دامنه وب سایت خود انتخاب کنند. این دامنه امکان ثبت نام دامنه دلخواه شما را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آن نهایت بهره را ببرید.

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

این دامنه بیشتر برای شرکت‌هایی که قصد دارند یک وب سایت را برای شرکت خود راه‌اندازی کنند مناسب است. شرکت‌ها با عبارت company نشان می‌دهند که این وب سایت به صورت رسمی برای یک شرکت است و به عبارتی این دامنه اعتبار زیادی را به وب سایت‌های شرکتی می‌بخشد. امروزه بسیاری از شرکت‌های بزرگ اقدام به خرید این دامنه برای وب سایت خود کرده‌اند که همین موضوع نیز نشان دهنده محبوبیت این دامنه در کل دنیا است.

شرایط ثبت دامنه company :

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *