به زود وب خوش آمدید

دامنه با پسوند club

مدیر سایت مدیر سایت
۲۷ مرداد ۱۳۹۹
۰
6280
دامنه با پسوند club

دامنه با پسوند club : دامنه club. در ابتدا به عنوان یک دامنه خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد و پس مدتی با پیشنهادی جهت عمومی شدن به ICANN سرانجام در سال ۲۰۱۴ همراه با بسیاری از دامنه‌های ویژه دیگر به عنوان یک دامنه عمومی معرفی گردید.این دامنه که به معنی باشگاه می‌باشد، از نظر مفهوم و کاربرد، گستردگی زیادی دارد؛همانطور که از نام پیداست این پسوند دامنه به ویژه در بین باشگاه ها بسیار مشهور است.این دامنه عموماً برای کلاب‌های کسب و کارهای تازه وارد ، باشگاه‌های ورزشی و … استفاده می‌گردد.همچنین می‌توان برای ایجاد گروهی از علاقمندان به یک موضوع، سرگرمی یا کسب و کار نیز اقدام به ثبت دامین club. کرد. club یک دامنه مناسب برای موسسه حرفه ای، کلوپ تفریح، سرگرمی و کمدی، سرویس اشتراکی، سایت‌ هواداری و گروه شبکه اجتماعی می‌باشد.

اگر شما دارای یک تیم حرفه‌ای و یا تیمی فقط برای سرگرمی هستید، در هر صورت دامنه club را برای تیم خود ثبت کنید و از آن برای انتشار برنامه زمانی دیدارها، اعلام نتایج بازی‌ها، ارتباط با هواداران و منتشر کردن عکسها و فیلمهای تیم خود استفاده کنید. ثبت دامنه club همچنین مناسب مراکز ورزشی محلی و باشگاه های ورزشی است تا به آسانی بتوانند از وب سایت خود جهت ثبت نام اعضا، معرفی کلاسها، درج ساعت و هزینه کلاس‌ استفاده کنند و در مجموع امکان دسترسی اعضا به باشگاه را ساده‌تر کنند.

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

 

ادارات بازاریابی هر شرکت یا سازمان سعی در ایجاد مخاطب ، رونق و برقراری ارتباط مؤثر با آنها دارند. روشی آسان تر برای دستیابی به هدف که مخاطبان بیشتر است وجود دارد. وب سایتهای Club. را با کمپین خود ادغام کنید و متوجه می شوید که مخاطب هدف شما به چه سرعت با شما ارتباط برقرار می کند. دلیلش این است که وقتی شما رهبری مارکت خود را که دارای یک “club” واقعی با آدرس وب خود باشد ، افراد قادر خواهند بود راحت تر با آن ارتباط برقرار کرده و آن را به خاطر بسپارند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از افراد به وب سایت .club خواهند رفت تا به شبکه های اجتماعی خود ، فقط به خاطر اینکه یادآوری آن ساده تر است. بگذارید آن را در نظر بگیریم. هیچ یک از ابزارهای رسانه های اجتماعی آزادی و راحتی را که یک وب سایت ارائه می دهد از نظر اشتراک اطلاعات ، ارتباطات و روابط ارائه نمی دهد.

 

افراد مشهور و افراد مهم، اگر شما در هر زمینه ای مشهور و سلبریتی هستید و می خواهید با مخاطبان خود به راحتی در ارتباط باشید ، داشتن دامنه club. همیشه ایده خوبی است. این به شما کمک می کند تا به جای این که مجبور باشید در کل شبکه های اجتماعی را  مانند توییتر ، فیس بوک ، لینکدین پست بگزارید ، یک وب سایت خاص برای نگهداری داشته باشید. شما به راحتی می توانید نام دامنه با پسوند club را ثبت کنید و بیشتر روی هر فعالیتی که می کنید مشهور شوید. اگر شما هنوز یک فرد مشهور نیستید اما آرزوی آن را دارید ، چه راه بهتری برای شروع یک باشگاه وب شخصی حتی قبل از رسیدن به شهرت چیست؟

قوانین ثبت دامنه‌های club.

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *