به زود وب خوش آمدید

ثبت دامنه cloud

مدیر سایت مدیر سایت
۱۱ آبان ۱۳۹۹
۰
6611
ثبت دامنه cloud

ثبت دامنه cloud : این دامنه یکی از معروفترین پسوندها در سطح بالا (gTLD) می باشد که مدیریت آن توسط یک شرکت ایتالیایی Aruba PEC SpA می باشد و در سال ۲۰۱۴ به ثبت و تأیید ICANN رسید.

شایان ذکر است که CLOUD. یک شرکت تابعه از اروپا، یک گروه میزبان و خدمات وب ایتالیایی است که بیش از ۲۰ سال پیش تاسیس شده است.پسوند دامنه cloud. به مشاغل ، افراد و مبتکران از سراسر جهان فرصت ابراز وجود و ارتباط مارک ها و ایده های خود را با مفهوم “ابر یا همان cloud” ارائه می دهد ، اصطلاحی که فراتر از اشاره به “cloud computing” است تبدیل به بخشی آشنا از زندگی روزمره شده و اکنون در سراسر جهان شناخته شده است.

پس از اتمام یکی از موفق ترین دوره های sunrise (مرحله ثبت نام مختص دارندگان علائم تجاری ثبت شده) تا به امروز برای تمدید جدید CLOUD. اخیراً مرحله ثبت اولویت خود را با بیش از ۲۶۰۰ اپلیکشن به پایان رسانده است.در ابتدا امکان ثبت دامنه cloud. موجود از طریق ثبت کننده های معتبر مانند Gandi ، ۱ & 1 و GoDaddy وجود داشت.

 

ثبت دامنه cloud

 

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

 

درک اینکه چرا CLOUD یکی از مورد انتظارترین نامهای دامنه جدید است مورد سختی نیست.نحوه انجام تجارت را تغییر داده است (و این کار را ادامه خواهد داد).بسیاری از شرکت های پیشرو و مدرن با ثبت دامنه cloud می توانند عرضه خدمات ابری خود را به همه مشتریان اعلام کنند. استارت آپ ها، شرکت خدمات نرم افزار به عنوان سرویس(SaaS)، کسب و کارهای مبتنی بر تکنولوژی، از جمله استفاده کنندگان ثبت دامنه cloud هستند.

مطمئناً این مورد باعث می شود CLOUD. یک نام دامنه بسیار جذاب برای مالکیت شرکت های صنعت رایانش ابری باشد ، اما همچنین بدیهی است که چگونه برنامه افزودنی جدید می تواند در طیف گسترده ای از کاربردهای خارج از آن بازار اعمال شود. همه اینها مسئله تفکر خلاق است.

صاحبان مشاغل که در یک لیست طولانی از تصمیمات بسیار مهم قرار دارند ، اغلب فقط می خواهند به سرعت آنلاین شوند و به اولین گزینه موجود بسنده می کنند.

اگر دامنه ای که ما انتخاب می کنیم واقعاً در شفاف سازی و جذابیت داستان ما برای مخاطبان ما نقش داشته باشد ، چه می شود؟ چه اتفاقی می افتد اگر با صرف کمی بیشتر وقت برای فراتر از آنچه دیگران می گیرند ، می توانست چیزی را پیدا کند که واقعاً متناسب باشد؟

قوانین ثبت دامنه cloud. :

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *