به زود وب خوش آمدید

دامنه با پسوند app

مدیر سایت مدیر سایت
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
۰
6354
دامنه با پسوند app

دامنه با پسوند app : دامنه سطح بالا gTLD (generic top-level domain) شرکت گوگل از سال ۲۰۱۵ دامنه سطح بالای app. رو در انحصار خودش در آورد و مالک این پسوند شد و از تاریخ MAY سال ۲۰۱۸ امکان ثبت دامنه app را برای همگان قرار داد.این پسوند به دلیل کاربرد آن در زمینه برندسازی موبایل ، وب و سایر کاربردها مورد توجه است.دامنه App یا پسوند App. که اختصار کلمه Application هست؛ یکی از پسوند های دوست داشتنی برای ثبت دامنه می باشد و خیلی از کسب و کارهای آنلاین علاقه دارند دامنه کاری خود را با این پسوند به ثبت برسانند و برای اپلیکیشن استفاده کنند.
یکی از مهمترین شرایط استفاده از پسوند دامنه app. ؛ استفاده از SSL هست و مادامی‌که بر روی دامنه گواهی‌نامه نصب نشود، سایت مشاهده نخواهد شد. این امر امنیت یک سایت را برای کاربران محرز خواهد کرد.
البته در حال حاضر SSL هایی مانند lets encrypt به دلیل رایگان بودن آن امکان استفاده از آن برای همگان وجود دارد ،خوشبختانه شرکت زود وب SSL رایگان نیز جهت این امر ارائه می دهد.

دلایل استفاده از دامنه با پسوند app ؟

دامنه app. برای توسعه دهندگان Mobile Application ها و Web Application ها، ناشران اپلیکیشن های موبایل و اپلیکیشن های تحت وب و نیز برای کاربران اپلیکیشن های موبایل و وب ایجاد شده است. اگر شما یک توسعه دهنده اپلیکیشن یا از طرفداران اپلیکیشن ها باشید، با خرید و ثبت دامنه app یک دامنه به یاد ماندنی دریافت می کنید.همچنین مخاطبان خود را می توانید درگیر کسب و کار خود کنید.

در صورتی که تمایل به داشتن دامنه یا با این پسوند زیبا دارید می توانید همین حالا برای ثبت دامنه از طریق زود وب و اینجا اقدام بفرمایید.

قوانین ثبت دامنه‌های app.

  • نام دامنه باید حداقل ۳ کارکتر و حداکثر ۶۳ کارکتر باشد.
  • نام دامنه می تواند شامل حروف کوچک انگلیسی (a-z)، اعداد انگلیسی و خط تیره (اصطلاحا dash یا hyphen : “-“) باشد.
  • حرف اول و آخر نام دامنه نمی تواند خط تیره (Hyphen) داشته باشد.
  • استفاده از سایر کارکترها در نام دامنه غیر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *