به زود وب خوش آمدید

نحوه انتقال دامنه IR

مدیر سایت مدیر سایت
۲۶ مهر ۱۳۹۹
۰
5189
نحوه انتقال دامنه IR

نحوه انتقال دامنه IR : در صورتی که قصد داشته باشید دامنه خود را از شرکت خدمات میزبانی فعلی خود به شرکت دیگری جهت تمدید و یا تغییر مالکیت انتقال دهید،نیاز به طی نمودن یکسری مراحل دارد،که در ذیل به به آن اشاره شده است.


۱. فقط دامنه‌هایی که در سامانهٔ جدید ثبت شده‌ باشند یا شناسهٔ صاحب امتیاز آنها جدید و قابل ورود (login) به سامانه باشد، قابل انتقال هستند.در صورتیکه شناسه صاحب امتیاز دامنه قدیمی است نسبت به صاحب امتیاز کردن دارنده دامنه اقدام نمائید.

 

۲. با توجه به زمان بر بودن انتقال دامنه، حداقل ۱۰ روز قبل از انقضای دامنه می بایست نسبت به انتقال آن اقدام نمائید.همچنین در حین انتقال امکان تمدید و یا تغییر DNS نخواهید داشت.

نحوه انتقال دامنه IR به شرح ذیل می باشد.

۱. در ابتدا  وارد پنل IRNIC خود به آدرس http://www.nic.ir/login شده و  قسمت “دامنه های من” را انتخاب نموده و سپس در لیستی که برایتان باز می شود دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید،سپس ر روی گزینه “تغییر رابط ها”کلیک نمائید.

نحوه انتقال دامنه IR.

۲. قسمت “نماینده” گزینه “تعریف (شناسه یا شماره قرارداد)” را انتخاب کنید و شناسه شرکت زود وب که ” fa482-irnic” است را وارد نمائید،پس از انتخاب شرایط توافق نامه جهت اعمال تغییرات بر روی “اعمال” کلیک نمائید.

نحوه انتقال دامنه IR.

۳. در این قسمت می بایست وارد پنل اعضای زود به آدرس https://portal.zoodweb.com شده و سپس از منو، گزینه “دامنه ها” و سپس “انتقال دامنه” را انتخاب نمائید.سپس نام دامنه مورد نظر که قصد انتقال به زود وب را دارید را وارد کرده و در انتها بر روی گزینه “افزودن به کارت خرید” را کلیک نمائید.


در صورتی که در سایت زود وب عضو نشده اید،از طریق لینک عضویت در پورتال عضویت ایجاد نمائید.

نحوه انتقال دامنه IR.

۴. حال در این قسمت شناسه ایرنیک خود را وارد نمائید.در صورتی که قصد تغییر DNS دامنه را دارید در اینجا وارد کنید در غیر ایصورت تنها بر روی گزینه “ادامه” کلیک نمائید.در صفحه بعد کافی است بر روی “پرداخت نهایی”کلیک نمائید.

نحوه انتقال دامنه IR.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *