به زود وب خوش آمدید

اشتراک گذاری اینترنت در گوشی آیفون

مدیر سایت مدیر سایت
۹ شهریور ۱۳۹۹
۰
4093
اشتراک گذاری اینترنت در گوشی آیفون
اشتراک گذاری اینترنت در گوشی آیفون: امروزه با گسترش تلفن های همراه هوشمند و ارائه اینترنت های پرسرعت بر روی سیم کارت ها (نسل سوم و چهارم اینترنت ۳G،۴G) استفاده از این خدمات در بین کاربران بسیار رایج گردیده است. این نیاز شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز باشد از اینترنت گوشی خود جهت استفاده در لپ تاپ و یا دیگر گوشی ها بهره مند شوید.برای اشتراک گذاری اینترنت می توان از بسترهای بلوتوث، شبکه بی سیم و کابل ارتباطی (usb) استفاده کرد.

۱. در ابتدا گزینه “Settings” را انتخاب نمائید.

۲. در این قسمت بر روی گزینه“Personal Hotspot” کلیک نمائید.


۳. اگر گزینه “Personal Hotspot”را در گوشی وجود نداشت،می بایست وارد مسیر ذیل در آیفون شده و این عبارت “internet” را در قسمت مربوطه تایپ نمائید.

“settings>>Cellular>>Cellular Data Network” سپس در قسمت “Personal Hotspot” در قسمت “APN” که معمولا خالی است می بایست  کلمه “internet” را در آن قرار دهید.

۴. حال مجدد وارد قسمت “Settings” شده و در انتها گزینه “Personal Hotspot” را فعال و یا روشن نمائید.

۵. در این قسمت از شما سوال می گردد از چه روشی می خواهید به اینترنت گوشی متصل گردید.حال طبق تصویر گزینه“Turn on Wi-Fi- and Bluetooth” را انتخاب نمائید.

۶. حال hotspot گوشی فعال گردید.روبروی گزینه “Wi-Fi Password” پسورد وایرلس گوشی را نمایش می دهد.

در صورتی که مدنظر دارید اطلاعات پیش فرض به طور مثال پسورد را تغییر دهید،کافی است طبق تصویر بر روی پسورد کلیک کرده و سپس تغییرات مورد نظر را اعمال کنید.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *