به زود وب خوش آمدید

ریستور سایت در SolidCP هاست ویندوز

مدیر سایت مدیر سایت
۲۷ دی ۱۳۹۹
۰
10719
ریستور سایت در SolidCP هاست ویندوز

ریستور سایت در SolidCP هاست ویندوز : داشتن نسخه پشتیبان از سایت می تواند در بسیاری از شرایط به شما کمک کند. اگر داده های مهم را از دست دهید یا وب سایت شما هک شود ، داشتن یک فول بکاپ تهیه شده به راحتی می تواند مشکلات شما را برطرف کند. به علاوه ، آماده شدن آن فایل پشتیبان اغلب چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

در صورت ایجاد تغییرات اساسی، مانند تغییر theme ، انتشار سایت یا حذف بخشی در سایت،ایده ال است افراد از قبل پشتیبان گیری دستی از هاست خود انجام دهند.بارها اتفاق افتاده بعد از بروزرسانی سایت،خطاهایی در وب سایت مشاهده شود که امکان رفع آنها وجود نداشته باشد و یا حتی دیگر دیتای جدیدی در بانک دیتابیس هاست ذخیره نگردد،در این مواقع می توانید سایت را به تاریخ بکاپی که از قبل تهیه کرده اید ریستور نمائید.

با توجه به ویژگی Backup/Restore کنترل پنل هاست ویندوز،پس از تهیه فول بکاپ از سایت می توانید از طریق همان فایل در صورتی که به هر دلیلی هاستتان به مشکل برخورد نمود و یا نیاز به ریستور کل سایت بودید،می توانید با استفاده از گزینه ریستور جهت بازیابی کل سایت اقدام نمائید.
پس از خرید سرویس هاست ویندوز و یا نمایندگی هاست ویندوز می توانید به کنترل پنل SolidCP دسترسی داشته باشید.

ریستور سایت در SolidCP

۱. پس از ورود به کنترل پنل هاست از قسمت “System” گزینه “Space Quotas” را انتخاب نمائید.

ریستور سایت در SolidCP هاست ویندوز

۲. از سمت راست صفحه گزینه “Restore” را انتخاب نمائید.

ریستور سایت در SolidCP

۳. حال تنها می بایست در قسمت “File” مسیر فایل بکاپی که قبلا توسط هاست SolidCP فول بکاپ تهیه کرده بودید را در کادر مشخص نمائید.جهت اطلاعات بیشتر به مقاله تهیه فول بکاپ در SolidCP هاست ویندوز لطفا مراجعه نمائید.پس از قرار دادن فایل در تنها بر روی “Restore” کلیک نمائید.

آموزش ریستور سایت در SolidCP

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *