به زود وب خوش آمدید

درخواست تعهدنامه جهت ثبت دامنه IR

مدیر سایت مدیر سایت
۳ تیر ۱۳۹۹
۰
4281
درخواست تعهدنامه جهت ثبت دامنه IR
هنگامی که سفارش ثبت/ لغو دامنه و یا انتقال دامنه(فروش دامنه) داشته باشید جهت تائید به ایرنیک ارسال می شود، دامنه توسط بخش حقوقی ایرنیک بررسی شده و بر حسب اینکه نام انتخابی شما چه چیزی باشد، ممکن است از شما تعهدنامه درخواست گردد.
به طور مثال : نام های دامنه که در آن ها نام ایران وجود داشته باشد و یا اسامی اشخاص باشد ، یا کلمه bank و یا news در آن ها باشد و مواردی از این قبیل و یا در مواردی به دلیل تشابه اسمی یا نام های مشابه چنین درخواستی از شما می شود.
طبق روال مرکز ایرنیک در مواردی که حتی احتمال مغایرت در حقوق ثبتی دیگران بوجود بیاید از متقاضی تعهد نامه دریافت میگردد. این تعهدنامه به منظور بر عهده گرفتن مسئولیت های ناشی از هرگونه شکایت و یا ادعای احتمالی از سوی اشخاص حقیقی و یا حقوقی در خصوص این دامنه ها می باشد.

۱. جهت ارسال تعهدنامه می بایست وارد سایت “http://www.nic.ir” شوید و از منوی “ارسال مدارک” وارد بخش “مدارک مربوط به امور دامنه” شده و گزینه “تکمیل فرم و ارسال مدرک” را انتخاب نمائید. سپس فایل مدرک را پیوست نموده، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال فرمائید. همچنین می توانید تعهدنامه خود را برای ایرنیک به شماره ۲۲۲۹۵۷۰۰ فکس نمائید.

متقاضی باید متن تعهد را عیناً، بصورت کتبی (در مورد اشخاص حقیقی امضای تعهدنامه به صورت غیر الکترونیک به همراه کپی کارت‌ ملی و در مورد اشخاص حقوقی چاپ تعهدنامه در سربرگ با مهر و امضای مقام مسئول به همراه کپی روزنامه‌رسمی یا مجوز) ارسال نماید.

 

نمونه متن تعهدنامه به شرح ذیل است:


به نام خدا

اینجانب آقا/خانم/شرکت ————- به شناسه ————– در مورد دامنه هایی که صاحب امتیاز آنها بوده یا پس از این اقدام به ثبت آنها می نمایم، اعلام می دارم کلیه دامنه ها را بدون سوءنیت به ثبت رسانده و هیچیک از این دامنه ها ناقض حقوق اشخاص ثالث به ویژه حقوق مربوط به نام اشخاص حقوقی یا علایم تجاری نبوده و همچنین مغایرتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد. همچنین متعهد می گردم در صورت ثبت دامنه برای شخص یا شرکتی دیگر، شناسه مربوط به همین شخص یا شرکت را به صورت رسمی به همراه مدارک مثبت(کارت ملی، روزنامه رسمی)اعلام نمایم و کلیه مسئولیت های قانونی ناشی از شکایت یا اقامه دعوی در مورد دامنه های ثبت شده بر عهده اینجانب می باشد.

مهر/امضا تاریخ

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *