به زود وب خوش آمدید

ریدایرکت دامنه در SolidCP هاست ویندوز

مدیر سایت مدیر سایت
۸ دی ۱۳۹۹
۰
6720
ریدایرکت دامنه در SolidCP هاست ویندوز

ریدایرکت دامنه در SolidCP هاست ویندوز : گاها پیش می آید پس از خرید هاست طراحی سایت کمی زمان بر می شود و یا دامنه با خطا لود می گردد و نیاز می شود به طور موقت سایت را به دامنه دیگری فوروارد و یا همان ریدایرکت کنید،خوشبختانه در سرویس های هاست ویندوز در شرکت زود وب با استفاده از کنترل پنل SolidCP این امکان برای کاربران وجود دارد.

راهنمای ریدایرکت دامنه در SolidCP و هاست ویندوز

۱. پس از ورود به کنترل پنل SolidCP وارد قسمت “Web Sites” شوید.

ریدایرکت دامنه در SolidCP هاست ویندوز

۲. سپس نام دامنه مورد نظر را انتخاب و روی آن کلیک نمائید.

ریدایرکت دامنه در SolidCP

۳. در این قسمت گزینه “Redirection to URL” در SolidCP  وهاست ویندوز انتخاب کنید.در باکس می بایست آدرس دامنه مقصد را وارد نمائید.همچنین می توانید یکی از گزینه های که در پایین آدرس نمایش می دهد را انتخاب کرده و در انتها بر روی گزینه “Save Changes and Exit” کلیک کنید.

(Redirect all requests to exact destination instead of (relative to destination : تمامی صفحات دامنه به آدرس که در URL قرار داده اید redirect می شوند.

(Only redirect requests to content in this directory (not subdirectories : فقط درخواست ها را به سایت اصلی ریدایرکت می کند و زیرشاخه ها بدون redirect باقی می مانند.

Enable permanent redirect : به صورت دائمی redirect دامنه را انجام می دهد، به این معنا که به موتورهای جستجو اعلام می دارد که نام دامنه به صورت دائم به مقصد جدید اشاره می کند. این گزینه، به موتورهای جستجو نظیر google ، جهت Index کردن صحیح آدرس دامنه کمک می کند.

redirect دامنه در SolidCP هاست ویندوز

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *