به زود وب خوش آمدید

کاهش حجم عکس در وردپرس

مدیر سایت مدیر سایت
۱۷ آذر ۱۳۹۹
۰
8506
5 افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس

۵ افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس : آیا به دنبال بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ پلاگین های فشرده سازی تصویر به شما این امکان را می دهند تا تصاویر را در وردپرس برای سرعت و عملکرد بهتر به راحتی بهینه کنید. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های فشرده سازی تصویر را برای وردپرس مقایسه کرده ایم.

چه زمان به افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس نیاز دارید؟

اندازه تصاویر بزرگتر از حد استاندارد است ، به این معنی که لود سایت طولانی تر می شود و امکان دارد وب سایت شما را کند نماید.

با این حال این جمله را احتمالاً شنیده اید: “یک عکس هزار کلمه است”. تصاویر باعث جذابیت و تعامل بیشتر محتوای سایت می شوند.

پس از خرید هاست وردپرس و نصب و طراحی آن حال برای بالا بردن سرعت وب سایت وردپرسی، باید تصاویر خود را برای وب بهینه کنید.قبل از آپلود عکس در وردپرس بهترین راه این است که با استفاده از فتوشاپ یا نرم افزارهای ویرایش تصویر ،کیفیت عکس را بهینه کنید. این به شما امکان کنترل بسیار بیشتری بر کیفیت تصاویر وب سایت شما را می دهد.

با این حال ، همه کاربران از کار با برنامه ویرایش عکس راحت نیستند. برای برخی بهینه سازی هر تصویری که آپلود می کنند ، کار سختی است.خوشبختانه چندین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس وجود دارد که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. این پلاگین ها با فشرده سازی خودکار تصاویر و استفاده از نسخه کوچکتر در وب سایت ، تصاویر شما را بهینه می کنند.

بیایید نگاهی به ۵ افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس بیندازیم.

۱. افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس : reSmush.it

reSmush.it بهترین افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس است. به شما امکان می دهد تصاویر را هنگام آپلود به طور خودکار بهینه کنید،همچنین گزینه بهینه سازی انبوه (bulk)را برای تصاویر قدیمی نیز ارائه می دهد.

از API reSmush برای بهینه سازی تصاویر استفاده می کنند و به شما امکان می دهد سطح بهینه سازی را برای آپلودهای خود انتخاب کنید. نکته منفی این برنامه این است که سطح فشرده سازی متفاوتی ندارد. همچنین بهینه سازی را برای آپلود با حجم کمتر از ۵MB محدود می کند.

۲. افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس : EWWW Image Optimizer

 

EWWW Image Optimizer یک گزینه عالی برای افزونه فشرده سازی تصویر در وردپرس است. استفاده از آن آسان است و می تواند به طور خودکار تصاویری را که آپلود می کنید بهینه کنید. همچنین می تواند تصاویر آپلود شده قبلی شما را به صورت انبوه فشرده و بهینه کند.

این تمام فشرده سازی را بر روی سرورهای شما انجام می دهد ، بدین معنی که برای دریافت API key نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.همچنین می تواند تصاویر تولید شده توسط سایر افزونه های وردپرس و ذخیره شده در خارج از پوشه های رسانه>>کتابخانه شما را بهینه سازی کند. برای استفاده از افزونه نیازی به پرداخت هزینه نیست ، اما می توانید برای دریافت ویژگی های اضافی در API آنها هزینه پرداخت نمائید.

۳. افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس : Compress JPEG & PNG images

Compress JPEG & PNG توسط تیم پشتیبان TinyPNG ایجاد شده است و برای استفاده از این افزونه باید هزینه پرداخت کنید. فقط می توانید هر ماه ۱۰۰ تصویر را با حساب رایگان بهینه کنید.در زمان آپلود می تواند به طور خودکار تصاویر را فشرده کند و همچنین می توانید تصاویر قدیمی را به صورت عمده بهینه کنید.

تنظیمات این افزونه به شما امکان می دهد اندازه های تصویر را برای بهینه سازی انتخاب کنید. علاوه بر این ، همچنین می توانید حداکثر اندازه را برای آپلودهای اصلی خود تعیین کنید. تصاویر بزرگتر از آن اندازه توسط افزونه به طور خودکار تغییر اندازه می یابد.

۴. افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس : ShortPixel Image Optimizer

ShortPixel Image Optimizer یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس است. با ارائه آدرس ایمیل خود نیاز به دریافت API Key دارید. حساب اولیه رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر ۱۰۰ تصویر را در ماه فشرده کنید و برای بالا بردن این محدودیت باید پلن بالاتری که شامل هزینه است ارتقا دهید.

به محض فعال کردن این افزونه ، تصاویر را فشرده می کند و تصاویر اصلی را در یک پوشه جداگانه ذخیره می کند. همچنین به شما امکان می دهد فایل اصلی را با نسخه فشرده مقایسه کنید تا تفاوت کیفیت را ببینید.

۵. افزونه محبوب وردپرس برای کاهش حجم عکس : WP Smush

WP Smush یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی تصاویر وردپرس است. این تصاویر به صورت خودکار در هنگام بارگذاری فشرده می شوند و همچنین می توانند برای فشرده سازی و بهینه سازی فایل های تصویری قدیمی تر شما استفاده شوند. همچنین می توانید حداکثر وضوح تصویر را تنظیم کنید و تصاویر شما هنگام فشرده شدن به اندازه های معقول تری کاهش می یابند.

نسخه رایگان افزونه نیازی برای استفاده از API Key آنها ندارد. ویژگی بهینه سازی انبوه به شما امکان می دهد تا حداکثر ۵۰ تصویر را به طور همزمان بهینه کنید و می توانید برای فشرده سازی تصاویر بیشتر ، بهینه ساز انبوه را مجدداً اجرا کنید.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *