به زود وب خوش آمدید

برگشت ایمیل با خطای Email marked as spam

مدیر سایت مدیر سایت
۴ مرداد ۱۳۹۹
۰
12132
برگشت ایمیل با خطای Email marked as spam
برگشت ایمیل با خطای Email marked as spam : در زمان ارسال ایمیل از طریق نرم افزار های ارسال و دریافت ایمیل که از رایجترین و محبوبترین آنها میتوان به Microsoft Outlook اشاره نمود، آدرس IP ارسال کننده ایمیل (این آی پی مربوط به شرکت سرویس دهنده اینترنتی (ISP) کامپیوتری می باشد که نرم افزار Outlook روی آن نصب است.) در قسمت Header ثبت شده و به همراه سایر مشخصات به سرور ایمیل مقصد ارسال می گردد.  اگر این IP در Blacklist ثبت شده باشد سرور ایمیل مقصد از دریافت ایمیل جلوگیری کرده  آدرس IP سرور ایمیل مبداء را در Blacklist قرار می گیرد.
پس برای جلوگیری از اتفاق این مورد برای آدرس IP سرور ایمیل که باعث عدم ارسال ایمیل به سایت هایی از جمله Yahoo, Gmail, Hotmail و … می گردد، ایمیل های ارسالی از ISP هایی که در Blacklist قرار دارند توسط سرور ایمیل مقصد با پیغام ذیل برگشت داده می شوند و از ارسال آنها جلوگیری می شود.
Could not deliver message to the following recipient(s):

Failed Recipient: Destination Email Address
Reason: This message cannot be delivered as it was marked as spam.

   -- The header and top 20 lines of the message follows -- 

Received: from --- (UnknownHost [Sender Client IP Address]) bymailserver6.parsdata.com with SMTP;
   Sat, 27 Dec 201412:11:31 +033

رفع مشکل و خارج نمودن IP از Blacklist پروسه مربوط به خود را دارد و ممکن است زمان بر باشد.


لازم به ذکر است این پروسه الزما مربوط به شرکت هاستینگ نبوده و ISP اینترنتی یا شرکتی که مالک IP Address ثبت شده در Blacklist می باشد می بایست نسبت به انجام آن حتما  اقدام کنند.


اگر در هاست های اشتراکی به طور مداوم ایمیلهای شما اسپم می شود و یا برگشت می خورد، زود وب سرویس میزبانی ایمیل را به شما پیشنهاد مینماید. در میزباتی ایمیل زود وب بر روی سرور چند ای پی تعریف شده است و انتخاب ای پی ها برای ارسال ایمیل به صورت رندوم می باشد و همین مسئله تا حد بسیار زیادی مانع از اسپم شدن ایمیل های شما میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *