به زود وب خوش آمدید

مزایای استفاده از هاست ایمیل

مدیر سایت مدیر سایت
۷ تیر ۱۳۹۹
۰
6400
مزایای استفاده از هاست ایمیل
سرویس میزبانی ایمیل ابری، توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ در اختیار مدیر وب قرار گرفته و امکان ارسال و دریافت ایمیل با نام برند و شرکت تجاری را برای کاربران آن وب سایت فراهم میسازد.

به طور پیش فرض، به هنگام تهیه فضای میزبانی هاست از شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ، تمامی امکانات جانبی و مورد نیاز جهت میزبانی وب سایت، از جمله سرویس ایمیل در اختیار Web Master (مدیر وب) قرار داده میشود.
تمامی اطلاعات و امکانات مربوط به ایمیل، از جمله نام اکانت های ایمیل، ایمیل ها و اطلاعات موجود در پوشه های Inbox و Sent Item و … و همچنین Email Forwarder و Auto Responder های تعریف شده برای اکانتهای ایمیل، استفاده از سرویسهای pop و smtp و imap و امکان Set نمودن اکانت های ایمیل روی نرم افزار هایی نظیر Microsoft Outlook بر روی سرویس میزبانی پست الکترونیکی ارائه میگردد.

میزبانی پست الکترونیک در چه مواقعی مورد استفاده قرار میگیرد ؟

۱.  به دلیل مکاتبات روزمره و همچنین ارسال و دریافت ایمیل های اداری و تبلیغاتی، قصد شما از ثبت دامنه تنها Send/Receive با نام برند و یا شرکت تجاریتان باشد و نیاز به سایر امکانات Hosting (بانک اطلاعاتی و FTP و …) و راه اندازی وب سایت نداشته باشید.

 

۲. در مواردی که در حال طراحی وب سایت (Website) خود هستید و قصد دارید تا زمان Publish نهائی برنامه سایت، بدون پرداخت هزینه کامل هاستینگ، تنها از خدمات سرویس ایمیل استفاده نمائید.

 

۳. در مواقعی که از سرویس ایمیل هاست فعلی، رضایت کافی وجود نداشته باشد و یا به هر دلیل دیگری نیاز باشد در کنار هاست فعلی، سرویس ایمیل (E-mail) دامنه بر روی سرورهای شرکت هاستینگ دیگری میزبانی گردد.

 

۴. سرویس میزبانی ایمیل یک سرویس حرفه ای است و به افرادی پیشنهاد می شود که خواهان امنیت بیشتر نسبت به سرویس های ایمیل رایگان هستند زیرا این سرویس عاری از ایمیل های تبلیغاتی ناخواسته است و همچنین می تواند مطابق با نیازهای سازمان شما شخصی سازی شود.

 

۵. امنیت در دسترسی به وب میل،این ویژگی مهم ترین مزیت میزبانی ایمیل به شمار می آید. به دلیل اینکه ارائه دهندگان این سرویس غالبا از رمزگذاری ۱۲۸ بیتی گواهینامه SSL در کنار ابزار هایی نظیر IMAP و POP استفاده می کنند و این اطمینان را به شما می دهند که اطلاعات مهم کسب و کار شما از بین نخواهد رفت و دسترسی غیر مجاز به ایمیل های شما هم امکان پذیر نخواهد بود. عده زیادی معتقدند که امنیت در کسب و کار حساس ترین عاملی است که باعث می شود آن تجارت با موفقیت و یا با شکست مواجه شود. چه بسیار مواردی که به دلیل سرقت اطلاعات حیاتی، آن تجارت فلج شده است. بنابرین اگر مایل هستید کسب و کار ایمن داشته باشید استفاده از سرویس هاست ایمیل را در نظر بگیرید.

 

۶. به اشتراک گذاری دفترچه آدرس ایمیل ها، از طریق به اشتراک گذاری دفترچه آدرس، یک فرد می تواند با مشتریان آتی شرکت ارتباط برقرار کند و همین موضوع باعث بهبود رشد کسب و کار خواهد شد. از طریق این سیستم به اشتراک گذاری اطلاعات و ارتباط با مشتریان، فضای کسب و کار شما نیز می تواند در نقاط مختلف جغرافیایی گسترده شود. حتی ممکن است به این دلیل سرویس هاست ایمیل را انتخاب کنید که کسب و کار شما در معرض رکود و یا به دلیل رقابت شدید کاری در معرض برچیده شدن است و در این صورت مایل هستید تمام گزینه های مرتبط برای ماندن در محیط رقابت را اتخاذ کنید.

 

۷. فضای ذخیره سازی کافی، سرویس هاستینگ ایمیل به کسب و کارهایی که به فضای زیادی احتیاج دارند تا شخصی سازی مطابق با نیاز آنها صورت بگیرد پیشنهاد می شود. با این انعطاف پذیری، ارائه دهندگان این سرویس می توانند تعداد زیادی کسب و کار را مطابق با نیاز های متنوع آن ها خدمات دهی کنند. هر فردی که مایل به بهبود فضای کسب و کار خود باشد اهمیت این ویژگی را درک می کند. در واقع شما با این ویژگی در کسب و کار خود جاافتاده خواهید شد و به دلیل قدرت ایجاد شده در کسب و کارتان احترام و تحسین دیگران را در زمینه کاریتان برمی انگیزید. سرویس هاستینگ ایمیل نه تنها ایمن و عاری از اسپم و ویروس است بلکه فضای ذخیره سازی کافی نیز در اختیار کاربران قرار می دهد که در قبال پرداخت هزینه از مشکلات کسب و کار در بلند مدت در امان بمانند.

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *