به زود وب خوش آمدید

آموزش استفاده از Leech Protection در سی پنل

مدیر سایت مدیر سایت
۲۵ بهمن ۱۳۹۹
۰
12837
آموزش استفاده از Leech Protection در سی پنل

آموزش استفاده از Leech Protection در سی پنل: Leech Protect یک ویژگی امنیتی است که در سی پنل ارائه می شود و به شما امکان محدود کردن تعداد دفعات ورود به پوشه و یا دایرکتوری های رمزنگاری شده را بر حسب دفعات ورود بر حسب زمان فراهم می کند.

با استفاده از ویژگی Leech Protection در سی پنل ، می توانید تعداد دفعات دسترسی کاربر به یک مسیری از وب سایت که دارای اهمیت می باشد را در مدت زمان به طور مثال دو ساعت محدود کنید. بعد از اینکه حداکثر تعداد ورود به سیستم را در مدت دو ساعت تنظیم کردید ، اگر کاربران از حد ورود به سیستم فراتر رفتند ، می توانید آنها را به URL دیگری ریدایرکت کنید ، ایمیل هشدار ارسال کرده و یا حتی حساب آنها را غیرفعال نمائید.

زود وب آموزش استفاده از Leech Protection در سی پنل را به طور کامل در این مقاله در اختیار کاربران قرار داده است.لازم به ذکر است پس از ثبت دامنه و خرید هاست امکان دسترسی به این ویژگی را دارید.

آموزش استفاده از Leech Protection در سی پنل

۱. در ابتدا می بایست وارد کنترل پنل هاست شود،جهت اموزش به مقاله نحوه ورود به Cpanel مراجعه نمائید.پس از ورود به کنترل پنل هاست از قسمت “Security” گزینه “Leech Protection” را انتخاب نمائید.

آموزش استفاده از Leech Protection در سی پنل هاست لینوکس

۲. از سمت راست صفحه گزینه “Setting” را انتخاب کرده و طبق تصویر با توجه به اینکه فایل های اصلی هاست در پوشه public_html قرار دارد گزینه “Web Root (public_html or www)” را انتخاب کرده و در انتها بر روی “Save Changes” کلیک نمائید.

 آموزش تنظیم Leech Protection در سی پنل

۳. شما می بایست پوشه مورد نظر را انتخاب و روبروی آن بر روی گزینه “Edit” کلیک نمائید.

 آموزش تنظیم Leech Protection در cpanel

۴. در این بخش می بایست فیلدهای مورد نظر را پر نمائید.

– Number of Logins Per Username Allowed in a 2-Hour Period : در مدت دو ساعت تعداد ورودهای مجاز برای هر نام کاربری را می بایست وارد کنید.پیشنهاد می گردد این مقدار را روی عدد ۴ تنظیم نمائید.

 

– URL to Redirect Leech Users to : برای ریدایرکت کاربرانی که در مدت زمان دو ساعت از حداکثر تعداد ورود به سیستم بیشتر شده اند ، یک آدرس URL که می خواهید به آنها ریدایرکت شوند را وارد کنید.

 

– Send Email Alert To : برای دریافت ایمیل در هنگام به مشکلات اکانت ، این گزینه را انتخاب کرده و آدرس ایمیل را در قسمت متن وارد کنید.زمانی که leech protection کاربران را از سایت ریدایرکت می کند ، سیستم به این آدرس ایمیل ارسال می کند.

توجه: اگر حساب های leech را غیرفعال نکنید ، ممکن است تعداد زیادی از این ایمیل ها را دریافت و به مشکل برخورد نمائید.

 

– Disable Compromised Accounts : سی پنلحساب کاربرانی است که اعتبار ورود به سیستم را به طور عمومی به اشتراک گذاشته اند غیرفعال کرده و آنها را به حالت تعلیق در می آورد. برای فعال سازی مجدد حساب های آنها ، پسوردهای آنها را بازنشانی کنید.

 

– Enable : در نهایت جهت فعال کردن Leech Protection می بایست بر روی این گزینه کلیک نمائید.

چگونه Leech Protection را فعال کنیم؟

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *