به زود وب خوش آمدید

افزایش حجم آپلود در وردپرس

مدیر سایت مدیر سایت
۳ تیر ۱۳۹۹
۰
655
افزایش حجم آپلود در وردپرس
محدودیت در حجم آپلود وردپرس به میزبانی هاست مرتبط است که حداکثر میزان حجم آپلود در وردپرس را برای سرور روی چه میزان قرار داده باشند،که اگر فایلی بیشتر از این حجم مشخص شده بخواهید آپلود کنید قادر به آپلود اون در رسانه وردپرس نخواهید بود و می باییست یا از طریق هاست اقدام به آپلود فایل در وردپرس بکنید که در این صورت در رسانه وردپرس فایل به شما نشون داده نخواهد شد و یا اینکه میزان محدودیت حجم آپلود در وردپرس را با استفاده از روش‌هایی که وجود داره افزایش دهید.

افزایش حجم آپلود وردپرس با php.ini

برای این منظور لازم است تا به این فایل در سرور دسترسی داشته باشید. چنانچه  از سرور مجازی استفاده می‌کنید و یا به این فایل در سرور دسترسی دارید می بایست به دنبال فایل php.ini بگردید و کدهای ذیل را در آن قرار دهید.لازم به ذکر است مقادیر را می توانید به هر حجمی که نیاز دارید قرار دهید.

 

upload_max_filesize = 512M
post_max_size = 512M
max_execution_time = 300

افزایش حجم آپلود وردپرس با functions.php

با استفاده از فانکشن قالب هم حجم آپلود در وردپرس را می توان افزایش داد. برای این منظور پس از ورود به کنترل پنل و در قسمت File manager بروید به مسیر  /public_html/wp-content/themes/  و سپس وارد پوشه قالبی که سایت از آن استفاده می کند و در انتها کدهای زیر را در انتهای خط از این فایل قرار دهید.لازم به ذکر است مقادیر را می توانید به هر حجمی که نیاز دارید قرار دهید.

 

@ini_set( 'upload_max_size' , '512M' );
@ini_set( 'post_max_size', '512M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

افزایش حجم آپلود وردپرس با htaccess.

معمولا این روش بهتر از سایر روش‌ها می باشد، اما اگر تو تنظیمات پیوندهای یکتا وردپرس اقدام به تغییر پیوند یکتا کنید یا حتی روی دکمه ذخیره تغییرات بدون انجام هیچ تغییری کلیک کنید این فایل از ابتدا ساخته می شود که تنظیماتی هم که برای اضافه کردن حجم آپلود در وردپرس وارد کردید از بین خواهند رفت و مجددا باید کدها را وارد کنید.پس از ورود به کنترل پنل و در قسمت File manager بروید و فایل .htaccess را جهت edit نمودن باز نمائید.

php_value upload_max_filesize 512M
php_value post_max_size 512M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

افزایش حجم آپلود وردپرس با افزونه Increase Max Upload Filesize

در ابتدا می بایست این افززونه را نصب کنید.جهت نصب اینجا کلیک نمائید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه زیر منویی با نام Increase Max Upload Filesize در پیشخوان وردپرس افزوده خواهد شد. روی این منو کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه افزایش حجم آپلود در وردپرس هدایت شوید.سپس مقدار حجم مورد نظر را در رسانه وردپرس بر حسب بایت وارد کرده و ذخیره کنید.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *