به زود وب خوش آمدید

افزایش حجم آپلود در وردپرس

مدیر سایت مدیر سایت
۳ تیر ۱۳۹۹
۰
5311
افزایش حجم آپلود در وردپرس

افزایش حجم آپلود در وردپرس : آیا می خواهید حداکثر اندازه آپلود فایل را در وردپرس افزایش دهید. برخی از مواقع محدودیت اندازه آپلود فایل کم است که می تواند شما را از آپلود فایل از طریق مدیا آپلودر متوقف کند یا پلاگین ها و تم ها را نتوانید نصب کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه برای برطرف کردن مشکلات ، به راحتی حداکثر اندازه آپلود فایل را در وردپرس افزایش دهید.

حداکثر file upload size در وردپرس

توجه: این یک آموزش سطح متوسط است. ممکن است با برخی از میزبانهای مشترک کار نکند ، در این صورت باید از ارائه دهنده خدمات میزبانی خود پشتیبانی بخواهید. اما در شرکت زود وب و در سرویسهای هاست وردپرس و هاست لینوکس می توانید این تغییرات را اعمال نمائید.

نحوه افزایش حجم آپلود در وردپرس

هنگام آپلود تصاویر یا مدیا ، وردپرس به طور خودکار حداکثر اندازه آپلود فایل را نشان می دهد. برای بررسی آن می توانید به سادگی به مسیر Media »Add New Page (صفحه جدید) بروید و حداکثر محدودیت اندازه آپلود فایل را برای سایت وردپرس خود مشاهده خواهید کرد.

 

حداکثر file upload size در وردپرس

 

۱. Theme Functions File:

مواردی وجود دارد که فقط با افزودن کد زیر در فایل functions.php در قسمت تم ها، می توانید سایز آپلود را افزایش دهید:

@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

۲. فایل PHP.INI ایجاد و یا ویرایش کنید.

برای این روش شما باید با استفاده از FTP یا برنامه File Manager در کنترل پنل cPanel و یا DirectAdmin  خود به پوشه سایت خود که فایلهای وردپرس در آن می باشد،دسترسی پیدا کنید.

در اکثر موارد اگر از سرویس هاست اشتراکی استفاده کنید، در نتیجه به فایل php.ini دسترسی نخواهید داشت.اما  اگر دسترسی داشتید کد خط ذیل را در آن فایل اضافه کنید:

upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 300

۳. htaccess Method

با تغییر دادن فایل htaccess. در پوشه اصلی، می توانید حداکثر سایز آپلود را در وردپرس افزایش دهید. فایل htaccess. را در پوشه اصلی سایت وردپرس خود ویرایش کرده و کد زیر را اضافه کنید:

php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *