به زود وب خوش آمدید

آموزش ایجاد اکانت gmail

مدیر سایت مدیر سایت
۱۲ شهریور ۱۳۹۹
۰
17818
آموزش ایجاد اکانت gmail

آموزش ایجاد اکانت gmail : جیمیل یکی از سرویس های رایگان شرکت بزرگ گوگل است که تنها به وسیله ایجاد یک حساب رایگان کاربری می توانیم از نامه های الکترونیکی استفاده کنیم.همچنین با ایجاد یک  اکانت جیمیل، می توان به تمام بخش های سرویس های گوگل مانند گوگل پلی،گوگل درایو و به طور کلی هر سرویس دیگری که گوگل برای کاربران در دسترس قرار دهد، دسترسی خواهید داشت.

۱. در ابتدا می بایست وارد سایت جیمیل به آدرس https://gmail.com شوید.سپس بر روی گزینه “create an account” جهت ایجاد آدرس میل کلیک نمائید.

۲. پس از کلیک کردن بر روی گزینه Create account پنجره ذیل باز می شود. در این قسمت می بایست باید نام، نام خانوادگی، آدرس حساب کاربری و رمز عبور را مشخص کنید. پس از پر کردن جاهای خالی، بر روی گزینه “Next” در قسمت پایین کلیک نمایید.

قسمت username : منظور همان آدرس میلی می باشد که مدنظر دارید،اگر خطا داد این آدرس قبلا ثبت شده است،متاسفانه دیگر امکان استفاده از همان نام را ندارید و می توانید با قرار دادن عدد و یا تغییر نام که شبیه نام اصلی باشد،اکانت دیگری انتخاب نمائید.به طور مثال اگر این آدرس میل را خطا داد: zoodweb.com@gmail.com می توانید شبیه آن را انتخاب کنید که چند نمونه ذکر می کنیم:
zoodwebcom@gmail.com,zoodweb.com1399@gmail.com و …

۳. در صورت عدم تکراری بودن حساب کاربری وارد مرحله بعد می شوید که از شما شماره تلفن همراه می خواهد،حتما از سمت چپ کشور ایران را انتخاب کرده و سپس شماره همراه خود را وارد کنید و در انتها بر روی گزینه “Next” کلیک نمائید.

۴. پس از وارد کردن شماره موبایل خود یک کد به صورت پیامک از سمت گوگل ارسال می گردد که می بایست در کادری که در تصویر مشخص شده است وارد کرده و سپس بر روی دکمه “Verify” جهت تایید کنید.

۵. در این مرحله می توانید در قسمت “Recovery email address” آدرس میل دیگری اگر دارید قرار دهید که اگر زمانی پسورد خود را فراموش کرده باشید کلمه عبور جدید به آن ارسال گردد،این گزینه اختیاری است و می توانید خالی بگذارید.بقیه موارد نیز مشخص می باشد سال،ماه،روز تولد خود و جنیست را می بایست وارد بفرمایید.در انتها بر روی گزینه “Next” کلیک کنید.
۶. در این مرحله نیازی نمی باشد کاری انجام دهید و فقط کافی است بر روی “skip” کلیک نمائید.
۷. در این قسمت بر روی گزینه “I agree” که در حقیقت توافقنامه را تایید می کنید.در انتها پس از آن دیگر وارد اکانت جیمیل می شوید.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *