به زود وب خوش آمدید

آپدیت هسته گوگل در دسامبر ۲۰۲۰

مدیر سایت مدیر سایت
۱۶ آذر ۱۳۹۹
۰
3020
آپدیت هسته گوگل در دسامبر 2020

آپدیت هسته گوگل در دسامبر ۲۰۲۰ انجام شد

گوگل اعلام کرد که در حال به روزرسانی جدید core  می باشد که  آپدیت هسته گوگل در دسامبر ۲۰۲۰ است. این سومین به روزرسانی هسته اصلی سال ۲۰۲۰ است ، اولین به روزرسانی هسته ای Jan 2020 و نسخه دوم به روزرسانی هسته ای در May 2020 است.

از لحاظ تاریخی ، گوگل تقریبا هر چند ماه یک بروزرسانی اصلی الگوریتم را منتشر می کند. از به روزرسانی هسته May 2020  ، که در  ۴ May 2020 انجام شد ، حدوداً هفت ماه می گذرد. ​​بنابراین این نسخه از زمان آپدیت قبلی بسیار بیشتر طول کشید.

اعلامیه این مورد توسط گوگل توییت شد ، جایی که گوگل گفت “امروز همانطور که چندین بار در سال بروز رسانی انجام می دهیم ، یک نسخه جدید به روز رسانی الگوریتم هسته را منتشر می کنیم. به آن Core Update دسامبر ۲۰۲۰ گفته می شود. ”

 

بروزرسانی های قبلی گوگل

گوگل این به روزرسانی هسته ای دسامبر ۲۰۲۰ را در حدود ساعت ۱۳:۰۰ بعد از ظهر ۳ دسامبر آغاز کرده است ، یعنی دو ساعت بعد از نوشته شدن توییت.

گوگل اعلام کرد “به روزرسانی هسته دسامبر ۲۰۲۰ اکنون بصورت زنده در حال اجرا است. طبق معمول این به روزرسانی ها ، تقریباً یک الی دو هفته طول می کشد تا کاملاً تکمیل شوند. ”

آخرین آپدیت قبلی در May 2020 بوده است و به روزرسانی بزرگ و گسترده ای بود که دو هفته طول کشید تا به طور کامل ارائه شود. قبل از آن به روزرسانی هسته ای ژانویه ۲۰۲۰ و پیش از آن بروزرسانی هسته اصلی سپتامبر ۲۰۱۹ بود. به روزرسانی که از نظر کاربران و وب مستران ضعیف تر بود ، همانطور که بسیاری اظهار داشتند تأثیر آن به اندازه به روزرسانی های قبلی نبوده است. گوگل همچنین یک به روزرسانی را در ماه نوامبر منتشر کرد ، اما آن یکی مخصوص رتبه بندی های محلی بود.

آپدیت هسته گوگل

در صورت افت رتبه در گوگل چه باید کرد

گوگل توصیه کرده است که اگر تحت تأثیر به روزرسانی رتبه منفی بگیرید ، اقدام خاصی انجام ندهید تا آپدیت هسته گوگل به طور کامل انجام شود. گوگل اعلام کرده است شما می توانید بین به روزرسانی های هسته ای کمی بهبود پیدا کنید اما بزرگترین تغییری که مشاهده می کنید بعد از بروزرسانی کلی هسته است.

 

اهمیت آپدیت الگوریتم های گوگل

ما باید کاملا به آپدیت الگوریتم ها اهمیت دهیم ، به این معنی که سایت ما می تواند در نتایج جستجو بهتر یا بدتر عمل کند. دانستن اینکه گوگل چه موقع این به روزرسانی ها را انجام می دهد ، موضوعی را به ما نشان می دهد تا بدانیم که آیا این چیزی است که ما در وب سایت خود تغییر داده ایم یا چیزی که گوگل با الگوریتم رتبه بندی خود تغییر داده است. امروز ، ما می دانیم که گوگل یک به روزرسانی رتبه بندی اصلی را منتشر می کند ، بنابراین مراقب تجزیه و تحلیل و رتبه بندی خود باشید.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *