به زود وب خوش آمدید

تهیه فول بکاپ در SolidCP هاست ویندوز

مدیر سایت مدیر سایت
۲۳ دی ۱۳۹۹
۰
8210
تهیه فول بکاپ در SolidCP هاست ویندوز

تهیه فول بکاپ در SolidCP هاست ویندوز : کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای ایمن نگه داشتن وب سایت خود انجام دهید ، از انتخاب یک هاستینگ درجه یک گرفته تا استفاده از پسوردهای عبور قوی. با این حال ، تنها مهمترین اقدامی که می توانید انجام دهید انجام پشتیبان گیری از وب سایت است.
تهیه فول بکاپ از هاست به این معنی می باشد که از تمامی اطلاعات وب سایت اعم از وب،دیتابیس،ایمیل و حتی رکوردهای DNS در قالب یک فایل بکاپ تهیه می شود.ممکن است در زمانهایی نیاز به تغییرات در سایت داشته باشید و یا حتی کل طراحی وب سایت را می خواهید از ابتدا انجام دهید،در این مواقع بهترین راه حل این است از هاست خود یک فول بکاپ تهیه کرده و همچنین یک نسخه حتما در سیستم خود جهت اطمینان نگه داری کنید.
نتیجه اصلی این است که بکاپ گیری می تواند شما را در شرایطی نجات دهد که شما یا شخص دیگری در سایت خود اشتباهی انجام داده باشید. برای اینکه تا آنجا که ممکن است هاست شما ایمن باشد، می توانید هر از چندگاهی از سایت خود بکاپ تهیه نمائید.
در شرکت زود وب پس از خرید هاست ویندوز و یا نمایندگی ویندوز از طریق کنترل پنل SolidCP می توانید به راحتی از وب سایتتان یک نسخه Full Backup تهیه نمائید.در این آموزش به صورتی تصویری نحوه گرفتن فول بکاپ در SolidCP هاست ویندوز را به طور کامل توضیح داده ایم.

تهیه فول بکاپ در SolidCP و هاست ویندوز

۱. پس از ورود به کنترل پنل هاست از قسمت “System” گزینه “Space Quotas” را انتخاب نمائید.

تهیه فول بکاپ در SolidCP هاست ویندوز

۲. از سمت راست صفحه گزینه “Backup” را انتخاب نمائید.

آموزش تهیه فول بکاپ در SolidCP

۳. در این قسمت فقط در صورت نیاز می توانید این دو مورد را تغییر دهید.در انتها در صورتی که نیاز به دانلود فایل بکاپ دارید،می بایست از طریق FTP و یا File Manager نسبت به دانلود آن اقدام نمائید.

  • Backup File Name: نام فایل بکاپی که در نظر دارید را می توانید در این قسمت قرار دهید و یا از همان نامی که خود سیستم به صورت پیش فرض قرار داده است استفاده نمائید.
  • Folder: مسیری که در نظر دارید فایل بکاپ در هاست قرار بگیرید را وارد کنید،پیشنهاد می شود در پوشه data قرار دهید.
  • Backup: در نهایت جهت ایجاد فایل فول بکاپ از سایت بر روی این گزینه کلیک نمائید.

دریافت لینک فول بکاپ در هاست SolidCP

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *