به زود وب خوش آمدید

فوروارد کردن ایمیل در دایرکت ادمین هاست لینوکس

مدیر سایت مدیر سایت
۸ دی ۱۳۹۹
۰
8589
فوروارد کردن ایمیل در دایرکت ادمین هاست لینوکس

فوروارد کردن ایمیل در دایرکت ادمین هاست لینوکس :در صورت نیاز دریافت ایمیل به صورت دو و یا چند نسخه ای،مانند زمانی که مدیر یک شرکت نیاز به این دارد که هر زمان ایمیلی به کارمندانش ارسال می گردد،جهت اطلاع از امور نیاز به دریافت یک نسخه از آنها است و یا جهت مدیریت آسان تر تمامی ایمیل ها را می توان به یک آدرس میل فوروارد کرد،در این صورت می بایست از گزینه Forwarder در هاست لینوکس استفاده نماید.

در صورتی که از هاست لینوکس و یا نمایندگی هاست لینوکس زود وب استفاده نمائید دسترسی به کنترل پنل دایرکت ادمین خواهید داشت.

راهنمای فوروارد کردن ایمیل در دایرکت ادمین و هاست لینوکس

۱. پس از ورود به کنترل پنل هاست دایرکت ادمین ،در قسمت “E-mail Manager” گزینه “Forwarders” را انتخاب نمائید.

فوروارد کردن ایمیل در دایرکت ادمین هاست لینوکس

۲. حال به دو روش می توانید آدرس میلی که مدنظر دارید به یک یا چند آدرس ایمیل دیگر فوروارد کنید.با انتخاب گزینه “Create forwarders from raw data” در صورتی که در نظر دارید یک آدرس میل را به چندین آدرس فوروارد نمائید،جهت سهولت می توانید از این گزینه که به صورت دستوری یا همان command می باشد استفاده نمائید.

آموزش Forward کردن ایمیل در دایرکت ادمین

۳. در کادری که برایتان باز می شود،در ابتدا می بایست آدرس میل اصلی مربوط به سایت که در نظر دارید فوروارد شود را وارد کنید و سپس با قرار دادن <– و وارد کردن آدرس های مقصد،بعد از هر آدرس می بایست با یک ویرگول , جدا نمائید و در انتها بر روی گزینه “ُSave” کلیک نمائید.

آموزش فوروارد ایمیل در دایرکت ادمین

۴. پس از ذخیره،پیغام سبز رنگی مبنی بر ایجاد ایمیل فوروارد به شما نمایش می دهد و در لیست نیز می توانید آن را مشاهده کنید.

نحوه Forward کردن ایمیل ها در دایرکت ادمین

۵. روش دیگر که می توانید جهت Forward ایمیل استفاده کنید گزینه “Create E-mail Forwarder” می باشد.پس از انتخاب آن می بایست فیلدهای مورد نظر را پر نمائید.

  • New Forwarder Name : می بایست آدرس میلی که در نظر دارید را وارد نمائید.
  • Add Destination : این قسمت را بر روی گزینه “E-Mail” قرار دهید و در کادر پایین آدرس مقصد که در نظر است میل ها به آن برود را وارد نمائید.
  • Create : در نهایت جهت ایجاد می بایست بر روی این گزینه کلیک نمائید.

آموزش Forward کردن ایمیل ها در Directadmin

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *