به زود وب خوش آمدید

تنظیمات پروکسی در فایرفاکس

مدیر سایت مدیر سایت
۱۲ آبان ۱۳۹۹
۰
17962
تنظیمات پروکسی در فایرفاکس

تنظیمات پروکسی در فایرفاکس : با توجه به اینکه تغییر تنظیمات پروکسی به راحتی نمی باشد. SwitchyOmega را به عنوان یک نسخه مدرن از “تنظیمات پروکسی” در نظر بگیرید ، که ساده تر ، سریعتر و قدرتمندتر است ، به ویژه برای مرورگر شما بهینه شده است.دیگر در بخش پیشرفته در تنظیمات سیستم کاوش نمی شود. بدون پر کردن و پاک کردن کادر گفتگوی کانفیگ پروکسی سیستم عامل شما. فقط در مورد تمام پروکسی های خود به SwitchyOmega بگویید و با یک کلیک روی منوی بازشو از جابجایی لذت ببرید. همچنین می توانید به سوییچ خودکار آموزش دهید که به طور خودکار از پراکسی مناسب برای وب سایت مناسب استفاده کند.

SwitchyOmega کاملاً رایگان و منبع باز است.این کاملاً شامل هیچ بدافزار نیست. SwitchyOmega با هیچ پروکسی سرور ، VPN یا موارد مشابه دیگری همراه نیست. بنابراین ، SwitchyOmega به طور جادویی وب سایت ها را از حالت انسداد خارج نمی کند و از حریم خصوصی شما محافظت نمی کند ، مگر اینکه به آن دستور دهید از سرور پروکسی استفاده کند. شما فقط باید از سرورهای پروکسی معتبر استفاده کنید.

جهت تنظیمات پروکسی در فایرفاکس لطفا لینک راهنمای ذیل را مطالعه نمائید.

۱. ابتدا وارد این لینک شده، سپس بر روی گزینه “Extensions” کلیک نمایید و عبارت “Proxy SwitchyOmega” را جستجو نمایید.پس از پیدا کردن آن می بایست جهت نصب انتخاب شود.

تنظیمات پروکسی در فایرفاکس

۲. پس از انتخاب و کلیک بر روی آن می بایست حال گزینه “add to Firefox”را اننتخاب نمائید.

تنظیمات پروکسی در فایرفاکس

۳. با انتخاب “Add” تایید می کنید تا این افزونه به مرورگر شما اضافه گردد.

تنظیمات پروکسی در فایرفاکس

۴. در این قسمت ابتدا قسمت “proxy” را انتخاب کرده و اطلاعات پروکسی خود را وارد نمائید.در قسمت server آدرس سرور و در قسمت Port پورت سرور را وارد و با کلیک بر روی تصویر قفل نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

تنظیمات پروکسی در فایرفاکس

۵. در تنظیمات پیشرفته در ابتدا می بایست وارد قسمت “Auto Switch” شده ،در قسمت “Default” حالت پیش فرض را انتخاب کنید.اگر “Direct” انتخاب نمایید به این معنی می باشد که مرورگر شما در حالت پیش فرض از پروکسی استفاده نمی کند. ولی اگر گزینه “Proxy” را انتخاب نمایید به این معنی می باشد که مرورگر شما در حالت پیش فرض برای تمامی سایت ها از پروکسی استفاده می کند. بعد از انتخاب حالت پیش فرض در قسمت “Host Wildcard” می توانید آدرس هایی را وارد کنید و مشخص کرده که این آدرس ها چگونه باز شوند با پروکسی یا بدون پروکسی. در انتها نیز با انتخاب قسمت “Apply Changes” تمامی تغییرات را ذخیره خواهد شد.

تنظیمات پروکسی در فایرفاکس

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *