به زود وب خوش آمدید

فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین هاست لینوکس

مدیر سایت مدیر سایت
۱۰ دی ۱۳۹۹
۰
8798
فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین هاست لینوکس

فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین هاست لینوکس : ایمیل های اسپم،ایمیل هایی که هستند که به صورت ناخواسته دریافت می شوند و گاها دارای ویرویس می باشند،زمانی که تعداد آنها زیاد می شود،مدیریت ایمیل کمی مشکل خواهد شد،لذا با ویژگی که کنترل پنل هاست دایرکت ادمین  به نام Spam Filters دارد،شما می توانید به راحتی میل های ناخواسته خود را فیلتر و مدیریت نمائید.

 

در صورتی که از هاست لینوکس و یا نمایندگی هاست لینوکس زود وب استفاده نمائید دسترسی به کنترل پنل دایرکت ادمین و همچنین ریدایرکت دامنه خواهید داشت. لازم به ذکر است تمامی وب سرور های هاست لینوکس زود وب لایت اسپید می باشند و سرعت بسیار بالاتری را نسبت به وب سرور Apache برای سایت شما به ارمغان می آورد.

 

راهنمای فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین و هاست لینوکس

۱. پس از ورود به هاست لینوکس دایرکت ادمین،می بایست وارد قسمت “E-mail Manager” شده و سپس گزینه “Spam Filters” را انتخاب نمائید.

فیلتر کردن ایمیل اسپم در دایرکت ادمین هاست لینوکس

۲. حال می بایست موارد مورد نیاز را می بایست پر نمائید.

 • Block By
  -E-mail: اگر یک آدرس میل مشخص در نظر دارید فیلتر و یا بلاک کنید،این گزینه را انتخاب و در قسمت Value آدرس میل را می بایست قرار دهید.
  -Domain: اگر یک دامنه مشخص مورد نظر دارید بلاک شود با انتخاب این گزینه هیچ کدام از ادرس میل های آن دامنه را دریافت نخواهید کرد.
  -Stop word: همان طورکه مشخص می باشد اگر یک کلمه ای خاصی مدنظر داشته باشید می توانید از این قسمت استفاده نمائید،لازم به ذکر است اگر به طور مثال کلمه هاست را فیلتر کنید تمام کلماتی که داخل آن مانند هاستینگ نیز فیلتر خواهد شد،اگر تنها یک کلمه به خصوص است حتما از علامت نقل قول مانند “هاست” استفاده نمائید.
  -Size: در این قسمت می توانید بر سایز ایمیل های دریافتی فیلتر نمائید،به طور مثال اگر نمی خواهید میل های حجیم دریافت کنید کافی است پس از انتخاب در فیلد روبرو حجم مورد نظر را وارد کنید تا فیلتر شوند.
 • Value: از مقادیر بالا هر کدام را که انتخاب نمائید می بایست در این قسمت مقادیر مورد نظر را قرار دهید.
 • Adult Filter: با فعال کردن این قسمت میل های معمولا غیراخلاقی و به قول معروف بزرگسالان فیلتر خواهند شد.
 • Action for filter matches: در این قسمت شما مشخص می کنید فیلتری که ایجاد نموده اید در چه حالتی قرار بگیرد.
  اگر گزینه Drop E-mail را انتخاب کنید،مواردی که به عنوان اسپم تعریف کرده باشید از بین خواهند رفت و شما هیچ میلی که مبنی بر درخواستتان بود دریافت نخواهید کرد.
  اگر گزینه Send to spambox را انتخاب کنید به این معنی است که میل های که شما تعیین کردید فیلتر شوند ،وارد پوشه spam و یا junk در ایمیل شما می شوند و بعد شما می توانید آنها را بررسی کنید.
 • Block: در انتها جهت تایید فیلتر ایمیل اسپم می بایست بر روی کلید “Block” کلیک نمائید.

آموزش تنظیم Spam Filter در دایرکت ادمین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *