به زود وب خوش آمدید

استفاده از سرویس Domain Broker

مدیر سایت مدیر سایت
۲ اسفند ۱۳۹۹
۰
19286
استفاده از سرویس Domain Broker

با استفاده از سرویس Domain Broker یا به اختصار DBS اگر دامنه مورد نظر شما توسط شخص دیگری ثبت شده باشد ، می توانید با استفاده از این سرویس، دامنه مورد نظر را خریداری کنید. این سرویس یک شخصی را به عنوان کارگزار یا نماینده دامنه استخدام می کند که با صاحب دامنه فعلی تماس می گیرد و در مورد بودجه شما و قیمتی که برای فروش تعیین شده است مذاکره می کند.در نتیجه معامله خرید و فروش دامنه را آسان تر می کند و همه این کارها را در حالی انجام می دهند که شما به صورت ناشناس باقی می مانید.

 

جهت اطمینان از اینکه دامنه مورد نظر به ثبت رسیده است یا خیر می توانید از طریق لینک ثبت دامنه در زود وب از این امر مطمن شوید.

 

Domain Brokers یا همان کارگزاران دامنه، می توانند به شما کمک کنند دامنه را آسان تر از اینکه خودتان آن را خریداری کنید، به دست آورند. همچنین آنها شما را در این روند راهنمایی خواهند کرد و به بسته شدن معامله کمک زیادی می کنند.

چرا باید از Domain Broker Service برای خرید دامنه استفاده کنم؟

 

نحوه استفاده از سرویس Domain Broker

Broker ها مزایای بسیاری به روند خرید و فروش اضافه می کنند از جمله:

  • مذاکره – هماهنگی و مذاکره در مورد فروش دامنه می تواند روندی خسته کننده و زمانبر باشد. Domain Broker Service به شما این امکان می دهد که نماینده کارگزار شما کارهای دشوار را انجام دهد.
  • ناشناس بودن – این مورد به ویژه هنگام خرید دامنه بسیار مهم است. ممکن است شرکت ها بخواهند از یک کارگزار یا همان واسط استفاده کنند تا فروشنده نداند چه کسی قصد خرید دامنه را دارد. ممکن است یک شرکت تمایل نداشته باشد که علنی شود که دنبال یک دامنه خاص است زیرا ممکن است برنامه های تجاری آینده آنها را برهم بزند.
  • مشاوره قیمت گذاری – دلالان دامنه باتجربه می توانند به شما کمک کنند نام دامنه ای را که می خرید یا می فروشید ارزش گذاری کنید. آنها از پایگاه داده های فروش و همچنین روش های اختصاصی برای رسیدن به خرید و یا فروش استفاده می کنند. این تخصص تضمین می کند که شما به عنوان خریدار هزینه اضافه ای نخواهید کرد و دامنه خود را به عنوان فروشنده به درستی قیمت گذاری کنید.
  • شبکه – Domain Broker دارای شبکه ای از خریدارانی هستند که به دنبال خرید دامنه می باشند. این شبکه یکی از موارد ارزشمند دلالان دامنه است.

جهت استفاده از سرویس Domain Broker می بایست شرکت هاستینگ معتبری را پیدا کنید تا قادر باشند درخواست شما مبنی بر خرید و یا فروش دامنه به درستی راهنمای و انجام دهند.

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *