به زود وب خوش آمدید

ایجاد Virtual Directory در SolidCP هاست ویندوز

مدیر سایت مدیر سایت
۲۱ دی ۱۳۹۹
۰
8611
ایجاد Virtual Directory در SolidCP هاست ویندوز

ایجاد Virtual Directory در SolidCP هاست ویندوز : دایرکتوری مجازی(Virtual Directory) یک مسیر یا نام مستعار(alias) در داخل یک دامنه است که کاربران را به دایرکتوری دیگری که در آن داده های واقعی هاست می شود ، ارجاع می دهد.
اگر مدیران وب سایت نیاز به قرار دادن فایل ها در مسیر به غیر از روت اصلی هاست داشته باشند ، از Virtual Directory استفاده می کنند.
برای ایجاد یک Virtual Directory برای یک برنامه وب ASP.NET که در IIS هاست شده است می توانید از Internet Information Services Manager استفاده کنید.

در شرکت زود وب سرویس هاست ویندوز و نمایندگی هاست ویندوز از وب سرور IIS در ویندوز سرور ۲۰۱۹ پشتیبانی می گردد.

آموزش ایجاد Virtual Directoriesدر SolidCP و هاست ویندوز

۱. پس از ورود به کنترل پنل هاست ویندوز از قسمت “Web & Applications” گزینه “Web Sites” را می بایست انتخاب نمائید.

ایجاد Virtual Directoryدر SolidCP هاست ویندوز

۲. می بایست بر روی دامنه مورد نظر خود کلیک نمائید.

آموزش ساخت Virtual Directoryدر SolidCP

۳. در این قسمت بر روی تب “Virtual Dirs – Virtual Apps” جهت ایجاد دایرکتوری مجازی بر روی هاست خود کلیک نمائید.سپس گزینه “Create Virtual Directory” را انتخاب نمائید.

راهنمای آموزش ساخت Virtual Directoryدر SolidCP

۴. در قسمت “Directory name” نام Virtual Directory یا همان نام دایرکتوری مجازی خود را قرار دهید.در قسمت “Virtual Directory Folder” می بایست مسیری که مدنظر دارید را قرار دهید.در انتها بر روی کلید “Create Virtual Directory” کلیک نمائید.

راهنمای ایجاد Virtual Directoryدر SolidCP

۵. حال جهت اطمینان و ویرایش صفحه ای باز می شود که در قسمت “Physical Folder Path” می توانید مسیر را تغییر دهید.
در قسمت “Authentication” نوع سطح دسترسی می باشد که در صورت عدم اطلاع به صورت پیش فرض باقی بماند.در نهایت می بایست روی گزینه “Update” کلیک نمائید.
حال مسیر سایت می شود: http://demo.com/portal

Allow Anonymous Access : احراز هویت ناشناس به کاربران امکان می دهد بدون وارد کردن نام کاربری یا پسورد ، به مسیری که مشخص می کنید دسترسی پیدا کنند.

Enable Integrated Windows Authentication : مجوز احراز هویت ویندوز (IWA) یک پروتکل تأیید اعتبار سرویس اطلاعات اینترنتی مایکروسافت (IIS) است که می تواند برای احراز هویت خودکار و ورود کاربر به برنامه EMS Web App مورد استفاده قرار گیرد.

Enable Basic Authentication : این احراز هویت یک طرح احراز هویت ساده است که در پروتکل HTTP ایجاد شده است. کلاینت درخواستهای HTTP را با Authorization header ارسال می کند که حاوی Basic word است و به دنبال آن یک فاصله و base64-encoded string username:password

آموزش ساخت دایرکتوری مجازی در SolidCP

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *