به زود وب خوش آمدید

ایجاد Email Alias در SolidCP و هاست ویندوز

مدیر سایت مدیر سایت
۱۵ دی ۱۳۹۹
۰
10047
ایجاد Email Alias در SolidCP و هاست ویندوز

ایجاد Email Alias در SolidCP هاست ویندوز : آدرس ایمیل مستعار یا همان ایمیل alias آدرس مازاد مرتبط با اکانت شما است که می توانید از آن برای پاسخ دادن یا ارسال ایمیل استفاده کنید. شرکت زود وب در سرویس هاست ویندوز و نمایندگی هاست ویندوز Email Alias را به صورت نامحدود ارائه می دهد.

چه زمانی از EMail Alias استفاده باید کرد؟

-به عنوان یک آدرس ایمیل موقت:
اگر بخواهید آدرس ایمیل خود را به صورت آنلاین در دسترس عموم قرار دهید ، به عنوان مثال ، در یک آگهی شغلی یا اگر می خواهید چیزی را بفروشید ، mail alias مفید است.
اگر آدرس ایمیل شما برای همه قابل مشاهده باشد به سرعت به آدرس میل اسپم و انواع نامه های ناخواسته دیگر تبدیل خواهد شد. با استفاده از mail alias می توانید آن را به مدت لازم به صورت آنلاین داشته باشید و پس از پر شدن شغل یا فروش کالای خود ، به سادگی آن را حذف کنید.

-اگر بیش از یک سمت شغلی مدنظر دارید استخدام کنید.
هنگامی که شما در حال استخدام مشاغل هستید ، افراد معمولاً چندین سمت شغلی را پر می کنند و بخش های شرکت به طور واضح مشخص نیستند. با این حال ، شما نمی خواهید همه ایمیل ها به آدرس job[at]zoodweb.com ارسال شوند. با ایجاد چندین email alias در هاست ویندوز ، برای بخش های مختلف مانند CEO, marketing و sales، می توانید بسیار حرفه ای تر به نظر برسید.

آموزش ایجاد  Email Alias در SolidCP

۱. پس از ورود به هاست سلید سی پی می بایست از “POP/IMAP Email” گزینه “Mail Aliases” را انتخاب نمائید.

ایجاد Mail Alias در SolidCP هاست ویندوز

۲. در این قسمت جهت ایجاد گزینه “Create Mail Alias” را انتخاب نمائید.

ایجاد Mail Alias در SolidCP

۳. در قسمت “E-mail Address” می بایست آدرس میلی که اشتباه تایپی دارد و شما قصد alias کردن آن را تایپ نمائید و در قسمت “Forwards to e-mail” آدرس میلی که در نظر دارید دریافت ایمیل به آن صورت بگیرد را وارد نمائید.در انتها بر روی گزینه “Save” کلیک نمائید.

راهنمای ایجاد Mail Alias در SolidCP هاست ویندوز

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *