به زود وب خوش آمدید

پارک دامنه (Domain Pointers) در دایرکت ادمین هاست لینوکس

مدیر سایت مدیر سایت
۲۹ آذر ۱۳۹۹
۰
5669
پارک دامنه (Domain Pointers) در دایرکت ادمین هاست لینوکس

پارک دامنه (Domain Pointers) در دایرکت ادمین هاست لینوکس : Domain Pointers به شما امکان می دهد که دامنه دیگری را به نام دامنه اصلی هاست خود پارک و یا فوروارد کنید، به طوری که هر دو نام دامنه به یک وب سایت اشاره می کنند.به طور مثال اگر دامنه اصلی شما example.com باشد و دامنه example.net را به آن Point یا اشاره کنید، اگر کسی در مرورگر example.net را تایپ کند ، مرورگر example.com را نمایش خواهد داد.

در صورتی که از هاست لینوکس و یا نمایندگی هاست لینوکس زود وب استفاده نمائید دسترسی به کنترل پنل دایرکت ادمین و همچنین Domain Pointer خواهید داشت. لازم به ذکر است تمامی وب سرور های  هاست لینوکس زود وب لایت اسپید می باشند و سرعت بسیار بالاتری را نسبت به وب سرور Apache برای سایت شما به ارمغان می آورد.

راهنمای پارک دامنه (Domain Pointers) در دایرکت ادمین و هاست لینوکس 

۱. پس از وزود به کنترل پنل DirectAdmin از قسمت “Account Manager” گزینه “Domain Pointers” را برای پارک دامنه انتخاب نمائید.در انتها جهت ایجاد می بایست گزینه “Create Domain Pointer” را کلیک کنید.

ایجاد Domain Pointers در دایرکت ادمین هاست لینوکس

۲. حال می بایست در قسمت “Source Domain” نام دامنه فرعی که در نظر دارید بر روی دامنه اصلی پارک یا فوروارد شود را وارد نمائید.

لازم به ذکر است در صورت انتخاب “Create as an Alias” این امکان را به شما می دهد که در زمان وارد کردن دامنه ی دوم یا همان دامنه فرعی در مرورگر آدرس URL تغییری نخواهد کرد.جهت نهایی کردن می بایست بر روی گزینه “Create” کلیک نمائید.

ایجاد Domain Pointers در directadmin هاست لینوکس

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *