به زود وب خوش آمدید

ارسال پاسخ خودکار به ایمیل ها در دایرکت ادمین هاست لینوکس

مدیر سایت مدیر سایت
۹ دی ۱۳۹۹
۰
8811
ارسال پاسخ خودکار به ایمیل ها در دایرکت ادمین هاست لینوکس

ارسال پاسخ خودکار به ایمیل ها در دایرکت ادمین هاست لینوکس : یکی از قابلیت‌های بسیار جالب سرویس ایمیل DirectAdmin مربوط به امکان پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها می‌شود. به طور مثال در بازه زمانی مشخصی قادر به پاسخگویی ایمیل های کاری خود نخواهید بود. در این شرایط می‌توانید از قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در دایرکت ادمین هاست لینوکس استفاده کنید و یک متن پیش فرض نوشته و تنظیمات اکانت ایمیل خود را طوری تعیین کنید که این ایمیل به صورت پاسخ برای هر ایمیل دریافتی در بازه زمانی تعیین شده ارسال شود.

در صورتی که از هاست لینوکس و یا نمایندگی هاست لینوکس زود وب استفاده نمائید دسترسی به کنترل پنل دایرکت ادمین و همچنین ریدایرکت دامنه خواهید داشت. لازم به ذکر است تمامی وب سرور های هاست لینوکس زود وب لایت اسپید می باشند و سرعت بسیار بالاتری را نسبت به وب سرور Apache برای سایت شما به ارمغان می آورد.

راهنمای ارسال پاسخ خودکار به ایمیل ها در دایرکت ادمین و هاست لینوکس

۱. پس از ورود به هاست دایرکت ادمین از قسمت “E-mail Manager” گزینه “Autoresponders” را انتخاب نمائید.

ارسال پاسخ خودکار به ایمیل ها در دایرکت ادمین هاست لینوکس

۲. در این قسمت می بایست فیلدهای مورد نظر را وارد نمائید.

  • Responder Address: آدرس میل مورد نظر خود را که می خواهید بصورت خودکار در زمان دریافت ایمیل ، پاسخ ارسال کند را در این کادر وارد نمائید.
  • Subject Prefix: این بخش به صورت پیش فرض عبارت Autoreply قرار گرفته است که پیشنهاد می گردد آن بدون تغییر بماند.در حقیقت موضوع ایمیل یا همان Subject می باشد که به عنوان پیشوند قرار می گیرد.
  • Content-Type: در این قسمت می توانید مشخص کنید که نوع محتوای ایمیلی که قرار است به صورت خودکار ارسال شود به چه صورت باشد. می تواند به صورت محتوای متنی ساده باشد و یا اینکه محتوای متنی از کدهای html تشکیل شده باشد.پیشنهاد می گردد این قسمت در حالت text/plain باشد.
  • Reply Frequency: در این قسمت می توانید مشخص کنید که ایمیل ایجاد شده هر چند وقت یکبار ارسال شود. با انتخاب هر یک از زمان های قرار گرفته مشخص می کنید که حداقل زمانی که باید طی شود تا این ایمیل مجددا ارسال شود، چقدر است.
  • Responder Message: متنی که قرار است به فرستنده ارسال شود را هم به صورت فارسی و هم انگلیسی می توانید در این قسمت وارد نمائید.
  • Send a CC to: با فعال کردن این گزینه می توان جهت اطلاع رسانی از صحت عملکرد این بخش و یا داشتن یک نسخه کپی از آن می توانید یک نسخه از Autoresponder شما به یک آدرس ایمیل دیگر که مشخص می نمائید نیز ارسال شود.
  • Save: در نهایت جهت ایجاد Autoresponder بر روی این گزینه کلیک نمائید.

.ارسال پاسخ خودکار به ایمیل های دایرکت ادمین

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *