به زود وب خوش آمدید

تنظیمات پروکسی در گوگل کروم

مدیر سایت مدیر سایت
۱ مرداد ۱۳۹۹
۰
25398
تنظیمات پروکسی در گوگل کروم
تنظیمات پروکسی در گوگل کروم : در صورتی که نیاز به استفاده از پروکسی داشتید به طوری که فقط مرورگر شما از آن استفاده کند،می توانید از امکانی که در گوگل کروم وجود دارد استفاده نمائید.

۱. در ابتدا وارد این لینک شده، سپس بر روی گزینه “Extensions” کلیک کنید.

۲. در قسمت جستجو کلمه “Switchyomega” را وارد نمایید.

۳. در نتایج پروکسی Switchyomega مشخص می باشد که باید بر روی گزینه “افزون به chrome” کلیک کرده تا این افزونه در chrome شما اضافه گردد.

۴.  با کلیک بر روی گزینه “Add extension” این افزونه اضافه می گردد.

۵. برای تنظیمات پروکسی در این قسمت اطلاعات پروکسی خود را وارد کنید.در قسمت server آدرس سرور و در قسمت Port پورت سرور را وارد و با کلیک بر روی تصویر “قفل” نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید.

۶. نام کاربری و کلمه عبور را وارد کرده، سپس برای ذخیره گزینه “Save Changes” کلیک نموده و در انتها برای ذخیره بر روی گزینه “Apply Changes” کلیک نمایید.

۷. برای تنظیمات پیشرفته وارد قسمت Auto Switch شوید در این بخش ابتدا در قسمت “Default” حالت پیش فرض را انتخاب نمایید اگر “Direct” انتخاب کنید به این معنی است که مرورگر شما در حالت پیش فرض از پروکسی استفاده نمی کند ولی اگر گزینه “Proxy” را انتخاب نمایید به این معنیاست که مرورگر شما در حالت پیش فرض برای تمامی سایت ها از پروکسی استفاده می نماید. بعد از انتخاب حالت پیش فرض در قسمت “Host Wildcard” می توانید آدرس هایی را وارد کنید و مشخص کنید که این آدرس ها با چه پیش فرض باز شوند با پروکسی یا بدون پروکسی. در انتها نیز با انتخاب گرینه “Apply Changes” تمامی تغییرات را ذخیره نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *