به زود وب خوش آمدید

بررسی پهنای باند و فضای مصرفی در SolidCP

مدیر سایت مدیر سایت
۲۰ دی ۱۳۹۹
۰
8136
بررسی پهنای باند و فضای مصرفی در SolidCP

بررسی پهنای باند و فضای مصرفی در SolidCP هاست ویندوز:  هنگام خرید هاست به کلمه پهنای باند یا همان Bandwidth و فضای هاست برخورد نموده اید،این دو مورد مهمترین گزینه ها جهت خرید هاست می باشند که شما می بایست به مقادیر آن دقت نمائید.در صورتی که از هاست اشتراکی استفاده می کنید ،می بایست هر از چندگاهی گزارشی از مصرف پهنای باند و یا فضای میزبانی داشته باشید که تا قبل از پر شدن بتوانید مدیریت کنید.
پهنای باند به زبان ساده مصرف داده های شما می باشد،بازدیدکنندگان از سایت،ارسال و دریافت ایمیل،FTP و… از سایت را پهنای باند می گویند.فضای میزبانی نیز همان فضای هاست می باشد که شما برای قراردادن فایل های طراحی شده وب سایت استفاده می کنید،که با گذشت زمان و آپدیت در سایت و گسترش تجارتتان نیز می بایست فضای هاست را کنترل و در صورت کم بودن فضا نسبت به ارتقا آن اقدام نمائید.

خوشبختانه در سرویس هاست ویندوز و نمایندگی هاست ویندوز در کنترل پنل SolidCP امکان گزارش گیری و بررسی مقادیر مورد استفاده را دارید.

بررسی پهنای باند و فضای مصرفی در SolidCP و هاست ویندوز

۱. پس از ورود به کنترل پنل هاست از قسمت “System” گزینه “Space Statistics” را انتخاب نمائید.

بررسی پهنای باند و فضای مصرفی در SolidCP هاست ویندوز

۲. حال در این صفحه گزارش کامل از استفاده از مقادیری که در هاست به شما تلعق گرفته بود را نمایش می دهد،مانند پهنای باند،فضای هاست،تعداد دامنه و ایمیل، در صورتی که نیاز دارید بقیه موارد را نیز بررسی کنید،می بایست بر روی گزینه “View All Quotas” کلیک نمائید.همچنین روبروی گزینه “Diskspace,Bandwidth” جهت مشادهده جزییات کامل تر بر ر.ی گزینه “Click here to see the report” کلیک کنید.

بررسی پهنای باند و فضای مصرفی در SolidCP

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *