به زود وب خوش آمدید

تغییر پرمیشن در SolidCP هاست ویندوز

مدیر سایت مدیر سایت
۴ دی ۱۳۹۹
۰
6263
تغییر پرمیشن در SolidCP هاست ویندوز

نحوه تغییر پرمیشن در SolidCP هاست ویندوز : گاها پیش می آید قسمت های از دامنه در زمان لود و یا زمان استفاده از سایت خطای سطح دسترسی و یا پرمیشن بدهد،البته این موارد بسیار نادر هستند چرا که به طور معمولا سطح دسترسی برای فایل ها و پوشه ها توسط شرکت هاستینگ تنظیم شده است و نیازی به تغییرات نمی باشد،حال اگر اینطور نبود و همچنین شما نیز اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید پیشنهاد می گردد جهت امنیت بیشتر با شرکت هاستینگ خود حتما مشورت نمائید.

شرکت زود وب در سرویس هاست ویندوز تمامی پرمیشن های لازم را تنظیم کرده است و نیازی به تغییرات نمی باشد.

راهنمای تغییر سطح دسترسی فایل ها در SolidCP هاست ویندوز

۱. پس از ورود به کنترل پنل هاست وارد قسمت “File Manager” شوید.

نحوه تغییر پرمیشن در SolidCP هاست ویندوز

۲. پس از وارد شدن به File Manager در SolidCP و هاست ویندوز می بایست فایل و یا پوشه ای که مدنظر دارید پرمیشن آن را تغییر دهید پیدا کنید. روبروی آن یک آیکون به شکل قفل وجود دارد،کافی است بر روی آن کلیک نمائید.
تغییر پرمیشن در SolidCP

۳. در باکسی که برایتان باز می شود دو یوزر یکی به نام خود دامنه و دیگری به نام Network Service به شما نمایش می دهد.همچنین دو نوع سطح دسترسی “Read” و “Write” برای هر کدام قرار داده شده است.


لازم به ذکر است در صورت عدم آشنایی و اطلاعات به هیچ وجه موارد سطح دسترسی در SolidCP را تغییر ندهید و یا با کارشناسان خود در شرکت هاستینگ مشورت نمائید.

اگر پرمیش پوشه ای را تغییر داده باشید و در نظر باشد که به تمام زیر مجموعه و زیرشاخه آن پوشه مورد نظر نیز این تغییرات اعمال گردد، می بایست این گزینه “Replace permissions on all child objects” فعال شود.

در انتها جهت تایید می بایست بر روی گزینه “Set Permissions” کلیک نمائید.

نحوه تغییر سطح دسترسی در SolidCP

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *