به زود وب خوش آمدید

تغییر پسورد کنترل پنل در SolidCP هاست ویندوز

مدیر سایت مدیر سایت
۲۵ دی ۱۳۹۹
۰
9802
تغییر پسورد کنترل پنل در SolidCP هاست ویندوز

تغییر پسورد کنترل پنل در SolidCP هاست ویندوز : کامپیوتر شما بسیاری از دیتاهای حساس و مهم را ذخیره می کند. امن نگه داشتن این دیتاها و دیگر حساب های کاربریتان مسلما در اولویت است. یک نکته امنیتی که معمولاً به کاربران داده می شود تغییر مرتب پسوردهای هر نوع حسابی است که دسترسی دارید.تغییر به طور منظم پسورد خطر قرار گرفتن در معرض هک را کاهش می دهد و از خطرات زیادی جلوگیری می کند.
تغییر منظم پسورد کنترل پنل ایده خوبی است زیرا اطمینان می دهد کسی نمی تواند رمز ورود شما را بدست آورد.به عنوان مثال ، اگر شخصی رمز ورود ایمیل شما را بدست آورد ، می تواند به طور مرتب وارد حساب ایمیل شما شود و ارتباطات شما را کنترل کند. اگر شخصی رمز ورود بانکی آنلاین شما را بدست آورد ، می تواند معاملات شما را جاسوسی کند یا در عرض چند ماه دوباره برگردد و سعی کند پول را به حساب خود منتقل کند. اگر کسی پسورد هاست شما را بدست آورد ، می تواند کنترل سایت را به راحتی به دست بگیرد . هر نوع صفحه ای روی وب سایت و یا حتی فیشنیگ بر روی دامنه شما قرار دهد.

هنگام راه اندازی وب سایت خود با استفاده از کنترل پنل هاست شما وارد سایتتان می شوید تا به دیتابیس،ایمیل و حساب FTP اصلی خود وارد شوید.پس تغییر پسورد دوره ای کنترل پنل هاست را در اولویت قرار دهید.
در شرکت زود وب پس از خرید سرویس هاست ویندوز و یا نمایندگی هاست ویندوز از طریق کنترل پنل SolidCP می توانید با چند کلیک به راحتی پسورد خود را تغییر دهید.

تغییر پسورد کنترل پنل در SolidCP و هاست ویندوز

۱. پس از ورود به کنترل پنل هاست ویندوز از سمت راست صفحه می بایست گزینه “Change Password” را انتخاب نمائید.

تغییر پسورد کنترل پنل در SolidCP هاست ویندوز

۲. حال می بایست پسورد مورد نظر را در کادر “Password” و “Confirm Password” وارد نمائید.لازم به ذکر است جهت امنیت بیشتر پیشنهاد می گردد کلمه عبور شامل حروف و اعداد باشد.

تغییر پسورد کنترل پنل SolidCP

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *