به زود وب خوش آمدید

آموزش گام به گام تغییر نام نویسنده در وردپرس

مدیر سایت مدیر سایت
۱۱ آذر ۱۳۹۹
۰
8133
تغییر نام نویسنده در وردپرس با آموزش تصویری

تغییر نام نویسنده در وردپرس : در وردپرس ، اصطلاح نویسنده به نقش کاربر از پیش تعریف شده اشاره دارد. کاربر با نقش نویسنده می تواند فایل های خود را آپلود کند ، مقالات خود را بنویسد ، ویرایش ، منتشر و حذف کند. آنها همچنین می توانند مشخصات خود را ویرایش کرده و رمزهای عبور خود را نیز تغییر دهند.

از آنجا که یک کاربر با نقش نویسنده توانایی حذف پست های منتشر شده خود و ویرایش مقالات را دارد ، وب سایت هایی که چندین نویسنده دارند معمولاً role و یا همان سطح دسترسی را در حداقل ترین حالت قرار می دهند. با این کار خطر سو استفاده و یا در صورتی که آن نویسنده قطع همکاری کند و قصد تخریب و یا حذف مقالات را داشته باشد؛کمتر خواهد شد.

بسیاری از وب سایت ها همچنین صفحاتی در اختیار نویسنده یا نویسندگان قرار می دهند تا اطلاعات بیوگرافی مربوط به خود را قرار دهند. این کار معمولاً از طریق صفحات بایگانی نویسنده داخلی انجام می شود که لیستی از همه پست های نوشته شده توسط آنها را نمایش می دهد.

حال در نظر دارید نویسنده یک پست در وردپرس را تغییر دهید؟ بعضی اوقات ممکن است نیاز باشد که نویسنده دیگری که پست را در وردپرس انتشار داده است را تغییر نام به شخص دیگری کنید. نیازی نیست که کل پست وردپرس را با یک حساب کاربری دیگر کپی و پیست کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه فقط با چند کلیک تغییر نام نویسنده در وردپرس را به راحتی انجام دهید.

قبل از تغییر نام نویسنده  در وردپرس به این موارد توجه نمائید.

اگر می خواهید نام خود را روی پستی که توسط کاربر دیگری در سایت وردپرس خود نوشته شده نشان دهید ، آماده هستید تا دستورالعمل های این مقاله را دنبال کنید.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید کاربر دیگری را به عنوان نویسنده نشان دهید ، ابتدا باید مطمئن شوید که این کاربر در سایت وردپرس شما وجود دارد.هنگام ورود به پیشخوان با کاربری که سطح مدیر وردپرس است، می توانید با مراجعه به صفحه کاربران ، همه کاربران را در سایت وردپرس خود مشاهده و مدیریت کنید.

نکته: جهت ایجاد و نصب وردپرس می بایست در ابتدا هاست وردپرس تهیه نمائید،سپس امکان این نوع

تغییرات برایتان وجود خواهد داشت.

 

جهت تغییر نام نویسنده در وردپرس لطفا طبق راهنمای ذیل عمل نمائید.

 

۱. پس از ورود به پپیشخوان وردپرس،از قسمت “کاربران” گزینه “همه کاربران” را انتخاب نمائید.

آموزش تغییر نام نویسنده در وردپرس

۲. سپس روی کاربری که مدنظر دارید تغییر نام دهید،کلیک نمائید.

تغییر نام نویسنده در wordpress

۳. حال در این قسمت اطلاعات قبلی را می تونید ویرایش کنید و همان نامی که مدنظر دارید را قرار دهید.

ویرایش نام نویسنده در وردپرس

۴. راه دومی که می توانید انجام دهید،این می باشد که پس از ورود به پیشخوان، گزینه “همه نوشته ها” سپس نوشته ای که قصد تغییر نویسنده دارید را انتخاب نمائید و در قسمت “نویسنده”می توانید کاربر جدیدی که ایجاد نموده اید را انتخاب و در انتها “بروزرسانی” را جهت تایید انتخاب نمائید.

راهنمای تغییر نام نویسنده در وردپرس

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *