به زود وب خوش آمدید

نحوه افزودن چندین آدرس ایمیل در Gmail

مدیر سایت مدیر سایت
۱ مرداد ۱۳۹۹
۰
11892
نحوه افزودن چندین آدرس ایمیل در Gmail
نحوه افزودن چندین آدرس ایمیل در Gmail : بسیاری از کاربرانی که از سرویس های پست الکترونیک استفاده می نمایند در سرویس ایمیل دهی Gmail گوگل دارای اکانت ایمیل می باشند. برخی از این کاربران به منظورهای متفاوت ممکن است از چندین اکانت مختلف بطور همزمان استفاده نمایند. چک کردن روزانه چندین ایمیل متفاوت کاری بسیار طاقت فرسا و وقت گیر است که اکثر این کاربران را مجبور می سازد تا با دیرکرد به حساب های ایمیل خود سر زده و ایمیل های آنها را چک نمایند. در این آموزش به بررسی نحوه اتصال این ایمیل ها و تنظیمات آن خواهیم پرداخت به طوری که کاربر بتواند از یک حساب ایمیل خود حساب های دیگر را نیز مدیریت نماید.

۱. برای اضافه نمودن اکانت ایمیل در حساب کاربری Gmail خود ابتدا همانند تصویر ذیل وارد قسمت “ُSettings” شوید.

۲. تب “Accounts and Import” را انتخاب نموده سپس بر روی گزینه “Add a mail account” کلیک نمایید.
۳. در پنجره باز شده همانند تصویر ذیل آدرس ایمیل خود را وارد نمایید سپس بر روی گزینه “Next” کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید.
۴. برای add نمودن اکانت بر روی گزینه “NEXT” کلیک نمایید.
۵. در این مرحله می بایست رمز عبور خود را وارد نمایید و بر روی گزینه “Add account” کلیک نمایید.

نکته: در صورتی که از SSL استفاده می نمایید می بایست تیک گزینه SSL را نیز فعال نمایید.


۶. در صورتیکه می خواهید با اکانت اضافه شده ارسال ایمیل نمایید تیک گزینه “Yes,I want to be able to sent email as” را فعال نموده سپس بر روی گزینه “Next” کلیک نمایید.

۷. بر روی گزینه “Next Step” کلیک نمایید.
۸. در این مرحله اطلاعات مربوط به ایمیل خود را وارد نمایید سپس بر روی گزینه“Add account” کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد گردید. سپس یک کد تایید برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نکته: در صورتی که از SSL استفاده می نمایید می بایست تیک گزینه SSL را نیز فعال نمایید.

۹. در این مرحله کد تاییدیه دریافت شده در ایمیل خود را وارد نمایید سپس بر روی گزینه “Verify” کلیک نمایید. در پایان این مرحله اکانت جدید شما به Gmail شما اضافه شده است و می توانید برای ارسال و دریافت ایمیل اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *