به زود وب خوش آمدید

آموزش ورود به ایمیل در CPanel

مدیر سایت مدیر سایت
۳۰ مهر ۱۳۹۹
۰
8069
آموزش ورود به ایمیل در CPanel

آموزش ورود به ایمیل در CPanel : برنامه های پست الکترونیکی شما را قادر می سازد تا حساب های ایمیل خود را با استفاده از مرورگر وب بررسی کنید. شما می توانید پیام های ایمیل را بسازید و بخوانید ، دفترچه آدرس را ذخیره کنید و سایر کارهای مشترک را انجام دهید. برنامه های کاربری ایمیل آفلاین ، مانند Thunderbird و Microsoft Outlook ، به طور کلی ویژگی های بیشتری نسبت به برنامه های پست الکترونیکی وب ارائه می دهند و به پیکربندی اولیه بیشتری نیاز دارند.

وب میل یک ویژگی اختیاری است. همچنین می توانید برای دسترسی به حساب های ایمیل خود از برنامه سرویس گیرنده پست الکترونیکی دلخواه خود مانند Thunderbird یا Microsoft Outlook استفاده کنید. حتی می توانید از ترکیبی از ایمیل و برنامه ایمیل استفاده کنید. به عنوان مثال ، ممکن است از طریق پست الکترونیکی برای بررسی ایمیل خود در حالی که مشغول کار هستید ، استفاده کنید و سپس هنگام بازگشت به خانه با استفاده از یک برنامه کاربری ایمیل ، ایمیل خود را در کامپیوتر دانلود کنید.

آموزش ورود به ایمیل در CPanel به شرح ذیل می باشد:

۱. پس از ورود به به کنترل پنل سی پنل،(جهت اطلاع از نحوه ورود به CPanel) وارد قسمت “Email Accounts” شوید.

نحوه ورود به ایمیل در CPanel

 

۲. در این قسمت اکانت های ایمیلی که از قبل ایجاد شده اند را مشاهده می کنید، به عنوان مثال در نظر داریم وارد وب میل اکانت test@testpyhon.com شویم، حال کافی است بر روی گزینه“CHECK EMAIL” کلیک کنید.

 

نحوه ورود به ایمیل در CPanel

۳. حال در این قسمت دو میل سرور به نامهای roundcube و horde نمایش می دهد،پیشنهاد می شود با توجه به امکانات بیشتری که میل سرور roundcube دارد این را انتخاب و سپس روی گزینه “open” کلیک نمائید.پس از آن وارد وب میل می شوید.

نحوه ورود به ایمیل در CPanel

وارد وب میل شدن از طریق پورت

حال ممکن است دسترسی به سی پنل براتان مشکل داشته باشید و یا پسورد آن را نداشته باشید،از طریق روش ذیل مستقیم می توانید وارد وب میل سی پنل شوید.

 

– در صورتی که SSL برای سایت تهیه نکرده باشید،می بایست با پورت ۲۰۹۵ وارد وب میل شوید.به طور مثال : http://zoodweb.com:2095

 

–  در صورتی که SSL برای سایت تهیه کرده باشید،می بایست با پورت ۲۰۹۶ وارد وب میل شوید.به طور مثال : https://zoodweb.com:2096

 

– و حتی بدون پورت نیز می توانید وارد وب میل خود شوید،کافی است در انتهای سایت خود webmail/ تایپ کنید.به طور مثال: http://zoodweb.com/webmail

 

در شرکت زود وب در سرویس هاست وردپرس و هاست پایتون ار کنترل پنل CPanel پشتیبانی می گردد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *