رويه حفاظت و امنيت اطلاعات شما

زود وب اطلاعات مربوط به شما را بدون کسب اجازه آن در اختیار دیگران قرار نخواهد داد.وب سایت رسمی زود وب (www.zoodweb.com) با استفاده از فرمها، اطلاعات تماس کاربران مانند: نام،آدرس،شماره تلفن،پست الکترونیک و .. را دریافت و برای سفارشات،درخواستها،خدمات پس از فروش و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده می نماید.از اطلاعات شما تنها در هنگامی استفاده خواهد شد که لازم است تغییر و تحولاتی در محصولات و خدمات جدید زود وب و شرایط ویژه ای که ممکن است برای شما قابل توجه باشد به اطلاعتان برسد.ممکن است زود وب از شرکتهای تبلیغانی به منظور پخش آگهی استفاده نماید.این شرکتها ممکن است از Cookieها،ActionTagها که به عنوان Single PixelGif یا WebBeacon یز شناخته می شوند برای سنجش میزان تاثیر آگهی ها استفاده نمایند.تمامی اطلاعاتی که بوسیله این شرکتها از طریق Cookie و یا ActionTag جمع آوری می شوند ناشناخته هستند و زود وب مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.زود وب اطلاعات جمع آوری شده درباره مشتریان را با استفاده از سیستم گزارش آمار وب سایت دریافت و در جهت پیش برد و توسعه خدمات و محصولات، آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.همچنین از طریق اطلاعات مشتریان،آماری جمع آوری می شود که زود وب را در بهبود روند خدمات و محصولات یاری می رساند.این بخش به اطلاعات شخصی قابل شناسایی مربوط نمی شود،مگر مواردی که جهت جلوگیری از سوء استفاده و یا ایجاد اختلال در سیستم زود وب الزامیست.وب سایت زود وب دارای برخی لینکها به دیگر سایتهاست،بدیهی است زود وب مسئولیتی در قبال محتوا یا شرایط حفظ اطلاعات مشتری در این سایتها ندارد.امنیت وب سایت زود وب دارای سطح مناسبی از کنترل برای جلوگیری از سوء استفاده ،از دست رفتن و یا جابجایی اطلاعات است.

تغییر و اعلام اطلاعات مشتری

زود وب روشهای ذیل را برای تغییر و اعلام اطلاعات مشتری فراهم کرده است.

- از طريق حساب كاربر
- ارسال پست الکترونیک به آدرس : support@zoodweb.com
- تماس با بخش پشتيباني: 44107127 -
- ارسال نامه به آدرس پستي
در هر يك از روشهاي فوق دريافت تائيديه از پست الكترونيك فعلي در حساب مشتري براي اعمال تغييرات الزامي است، در شرايطي كه به هر دليل امكان دسترسي به پست الكترونيك حساب مشتري براي وي وجود نداشته باشد، زود وب تنها با دريافت اصل فاكتور، قرارداد و در مواقعي خاص با دريافت سندي (مانند اصل فيش واريزي مربوط به خريد محصول يا خدمات مورد نظر) كه به نحوي اثبات مالكيت براي مشتري نمايد، اقدام به تغيير اطلاعات حساب مشتري مي نمايد

خبرنامه

زود وب ممکن است در هر زمانی نسبت به ارسال خبرنامه به مشتریان خود اقدام کند،که شامل اطلاعات مفید از خدمات ، محصولات و یا تخفیفات ویژه ای که زود وب در نظر می گیرد،باشد.در صورت عدم تمایل به دریافت اینگونه خبرنامه ها می توانید در کنترل پنل کاربری نسبت به غیرفعال کردن آن اقدام نمائید.

حذف اشتراک از زود وب

در صورت ابطال زود وب (جه داوطلبانه و چه غیر داوطلبانه ) کلیه اطلاعات شخص شما در حالت غیرفعال شده در بانک اطلاعاتی مربوط به زود وب قرار خواهند گرفت.بدیهی است غیرفعال سازی اشتراک شما به معنی حذف تمامی اطلاعات شخصی قابل شناسایی شما از بانک اطلاعاتی زود وب نمی باشد.زود وب اطلاعات شخصی قابل شناسایی شما را جهت حل مسائل حقوقی با اجرای توافقنامه در صورت لزوم نگه داشته و یا استفاده خواهد کرد.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

- زود وب دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات زود وب یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
- زود وب جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره می کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
- امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. زود وب تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) زود وب مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

>> شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت زود وب اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و ... را در اختیار زود وب قرار می دهید.
>> پس از ورود به سایت زود وب شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات زود وب نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
>> زود وب کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
>> زود وب به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت زود وب اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های زود وب و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
>> زود وب از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات زود وب، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
>> زود وب اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
- در صورت ادغام زود وب در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات زود وب یا خروج کامل پرسیده می شود.
- در صورت تخطی شما از قوانین ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
- در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را به هر دلیلی از زود وب بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
- زود وب ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت زود وب از آن استفاده کند.

سایت های لینک شده

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (سایت های لینك) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت زود وب نیستند و زود وب در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی زود وب نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

تغيير در قوانين حفظ اطلاعات

در صورتيکه تغييراتي در شرايط حفظ اطلاعات مشتريان زود وب يا ديگر موارد حفظ اطلاعات ايجاد شود ، حداقل سي روز پيش از اجراي آن، توسط پست الكترونيك به شما اعلام و اين تغييرات به توافقنامه ها نيز منتقل خواهد شد. تغييرات جزيي بلافاصله به اين رويه اعمال و بر روي وب سايت زود وب قابل مشاهده خواهد بود.