زود وب در سال 1394 در نظر گرفته است تا با تکنولوژی روز و متفاوت،خدمات هاستینگ متفاوتی را در ایران و با حداکثر کیفیت ارائه دهد. از جمله ویژگی متفاوتی که به آن می توان اشاره نمود: استفاده از ذخیره سازی بر پایه SAN بر روی هارد دیسکهای SSD و ارتباط آنها با سرورها از طریق فیبر نوری می باشد. این نوع شبکه سرعت فوق العاده بالایی داشته و همچنین امنیت ذخیره اطلاعات نیز بسیار افزایش می یابد. قابلیت بسیار ارزشمند دیگری که زود وب در ارائه سرویس ها از آن استفاده می نماید Clustering به معنای واقعی و همچنین استفاده ازCluster DRS و HA Cluster به طور همزمان می باشد و در صورت خرابی ناگهانی سخت افزار ، اطلاعات بدون کوچکترین خللی به سخت افزار دیگر به صورت خودکار منتقل میشوند. امیدواریم با حمایت شما این نوع از خدمات را جایگزین خدمات سنتی هاست اشتراکی نموده و پاسخگوی نیازهای مشترکین محترم باشیم. امنیت-کیفیت-سرعت به همراه کمیت ، همه را همراه ما برای نخستین بار تجربه نمائید.

99.9% ضمانت عدم قطعی

از ویژگی های بارز یک شرکت هاستینگ، UPTime بودن و در دسترس بودن سایتها می باشد،لذا با اطمینان به ما ضمانت 99% را برای شما تضمین خواهیم کرد.

عودت وجه تا 7 روز

سرويس ميزباني وب ، حداكثر تا يك هفته اول پس از خريد، قابل انتقال به Domain ديگر بوده يا وجه آن با كسر 20% كارمزد عودت داده می شود.

پشتیبانی

در صورت برخورد با هرگونه مشکل و خطا و یا درخواست راهنمایی جهت ثبت و خرید دامنه و هاست،می توانید با شرکت از طریق ارسال ایمیل و تیکت و یا تماس تلفنی از ساعت 9 صبح الی 17 در ارتباط باشید.